صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۲ دی ۱۴۰۱ / ۱۳:۳۵
کد خبر: 13022
گزارشگر: 306
۷۷
۰
۰
۲

ناکامی قاچاقچی با 108 کیلو حشیش

ناکامی قاچاقچی با 108 کیلو حشیش
یزد - فرمانده انتظامی استان از کشف 108 کیلو حشیش توسط ماموران پلیس شهرستان "خاتم" خبر داد
آسیانیوز / یزد ؛ سردار "عباسعلی بهدانی فرد"  درباره این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس شهرستان خاتم کنترل محورهای مواصلاتی و ورودی را مدنظر قرار دادند.
وی افزود: ماموران هنگام گشت زنی در محور "هرات-مروست" به یک دستگاه سواری "سمند" که از جنوب شرق کشور عازم مرکز بود مشکوک و آن را مورد بازرسی قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در بازرسی از خودرو، 108 کیلو موادمخدر از نوع حشیش کشف و یک قاچاقچی دستگیر و به مقامات قضائی معرفی شد.
دام های فاقد مجوز به "انار" نرسید 
کشف 102 راس دام قاچاق در یزد
 جانشین انتظامی استان از کشف 102 راس دام قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد
سرهنگ "منوچهر نصیری" بیان داشت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با عرضه دام خارج از شبکه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد قرار گرفت.
وی ضمن اشاره به کنترل محور مواصلاتی "یزد-کرمان" خاطرنشان کرد: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون بنز "تک" را که با محموله احشام در حال حرکت بود جهت بررسی مدارک متوقف کردند.
جانشین انتظامی استان یزد گفت: در بازرسی انجام شده 102 راس گوسفند زنده فاقد مجوز قانونی را که به صورت غیرمجاز در حال حمل بود کشف شد.
نصیری با بیان اینکه در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد افزود: این محموله دام از یزد به مقصد شهرستان "انار" بارگیری شده بود.
کشف 14 فقره سرقت خودرودریزد 
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 6 سارق و کشف 14فقره سرقت خودرو در یزد خبر داد
سرهنگ " محمدرضا حناساب " درتشریح این خبراظهارداشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت خودرو درسطح شهرستان یزد موضوع به صورت ویژه در دستورکاراداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرارگرفت.
وی افزود: کارآگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی و رصد سارقان سابقه دار، 6 نفر سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی 2 عملیات ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سارقان درتحقیقات پلیس به 14 فقره سرقت انواع خودرودرسطح شهرستان یزد اعتراف کردند .
سرهنگ حناساب درپایان، ضمن هشدار به سارقان که پلیس با قاطیعت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد خودروی خود را به لوازم ایمنی نظیر دزد‌گیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان، قفل پدال، قفل سوئیچی و سایر وسایل بازدارنده تجهیزنمایند وهرگونه مورد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند.
کشف 13 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در یزد 
فرمانده انتظامی شهرستان یزد از اجرای طرح مبارزه با سرقت موتورسیکلت درشهرستان یزد خبر داد. 
سرهنگ "سعید زینلی"  در تشریح این خبر بیان کرد: در اجرای طرح اخیر مبارزه با سرقت موتورسیکلت در این شهرستان تعداد 13 دستگاه موتورسیکلت سرقتی توسط عوامل گشت کلانتری های تابعه  کشف شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان یزد در ادامه هدف پلیس از اجرای طرح مبارزه با سرقت را افزایش امنیت و آرامش شهروندان برشمرد و به شهروندان توصیه کرد: موتورسیکلت خود را حتی برای لحظه ای کوتاه بدون قفل در مقابل منزل،مغازه و ...رها نکنند.
سارق موتورسیکلت دستگیر شد 
فرمانده انتظامی یگان امداد شهرستان یزد گفت: ماموران یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی را کشف و سارق را دستگیر کردند. 
سرهنگ "محمد غفاری" گفت: در پی گشت زنی هدفمند ماموران یگان امداد یزد در سطح شهر به راکب یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران پس از اخذ استعلام از مرکز فوریت های پلیسی، متوجه شدند موتورسیکلت سرقتی است که سارق را دستگیر و او را به کلانتری 14 ابوذر منتقل کردند.
فرمانده انتظامی یگان امداد شهرستان یزد با بیان اینکه امنیت مردم از اولویت های اصلی پلیس است خاطرنشان کرد: گشت زنی ماموران یگان امداد در جهت ارتقای امنیت اجتماعی در دستور کار قرار دارد.
دستگیری 37 سارق و کشف 108 فقره سرقت؛ حاصل تلاش پلیس 
فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری 37 سارق و کشف 108 مورد سرقت خبر داد. 
سرهنگ "سعید زینلی" در این خصوص گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر یزد، طرح مبارزه با سرقت را با اولویت کاری کاهش کنترلی سرقت ، در دستور کار قرار دادند.
وی تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس، طی هفته گذشته تعداد 37 سارق حرفه ای شناسایی و دستگیر شدند و در بازجویی های به عمل آمده به 108 فقره سرقت در سطح شهر یزد اعتراف کردند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

ناکامی قاچاقچی با 108 کیلو حشیش ، سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان

https://www.asianews.ir/u/92a
اخبار مرتبط
​یزد - فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه سواری مگان و کشف 120 کیلو و750 گرم تریاک در محور کرمان - یزد خبر داد
یزد - فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران ایستگاه بازرسی ساغند اردکان با همکاری ماموران یگان تکاوری 119 یزد در حین کنترل خودروهای عبوری در محور اردکان به طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پژو مشکوک شده و آن را مورد بازرسی قرار دادند
یزد - استاندار گفت: انتظامی و پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از موفق ترین پلیس های کشور است
یزد - فرمانده انتظامی شهرستان از متلاشی شدن باند سارقین خودرو و کشف 6 فقره سرقت توسط ماموران کلانتری11 خبر داد
یزد - فرمانده انتظامی استان گفت: با کار مشترک اطلاعاتی پلیس یزد و گلستان، 730 کیلوگرم شیشه کشف شد
یزد - رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان گفت : از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۱۶۲۲ مورد مراسم ملی و مذهبی در سطح فرماندهی انتظامی استان برگزار شده است
یزد - عاملان شرارت و ناامنی دستگیر شدند
یزد - جانشین فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 21 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در شهرستان یزد خبر داد
​ یزد - رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب 6 بنگاه اتومبیل در شهر یزد خبر داد
یزد - فرمانده انتظامی استان یزد با تبریک روز خبرنگار از خبرنگاران پلیس تقدیر نمود
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید