صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۳
کد خبر: 13065
گزارشگر: 213
۴۸۳۳
۱
۳
۷
تغییر زمان قرعه کشی ایران خودرو

مهلت ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو تمدید و شرطی شد

مهلت ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو تمدید و شرطی شد
آنگونه که روابط عمومی ایران خودرو اعلام کرده است زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو به روز سه شنبه 27 دی ماه موکول شده است؛ البته با یک شرط!
به گزارش آسیانیوز، امروز 25 دی ماه آخرین مهلت ثبت نام طرح فروش فوق‌ العاده ایران خودرو بود. اما زمان قرعه کشی این طرح به نعویق افتاده است.

 آنگونه که روابط عمومی ایران خودرو اعلام کرده است زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو به روز سه شنبه 27 دی ماه موکول شده است. البته مشروط به اینکه، 27 دی ماه تعطیل نباشد.

به نظر می‌رسد این مرحله از فروش فوق‌ العاده ایران خودرو طلسم شده است. ابتدا قرار بود طرح فروش فوق العاده این خودروساز از 18 تا 20 دی ماه باشد و قرعه کشی در روز 21 دی انجام شود. اما اختلال چهار روزه در سامانه ایران خودرو ثبت نام این طرح را چهار روز به تعویق انداخت و امروز آخرین مهلت ثبت نام این طرح است.

حالا اعلام شده که قرار است قرعه کشی ایران خودرو روز سه شنبه 27 دی ماه برگزار شود. اما این خودروساز یک شرط مهم برای انجام قرعه کشی وضع کرده است؛ اینکه تهران در این روز تعطیل نباشد.

 سردی و برودت هوا و بارش برف، دو روز اول هفته جاری را تعطیل کرده و ادامه سرما سبب شده که احتمال تعطیلی تهران و سایر شهرها قوت بگیرد. حالا ایران خودرو اعلام کرده که اگر روز سه شنبه 27 دی ماه تعطیل نباشد، قرعه کشی این دوره برگزار می‌شود.

با توجه به اعلام روابط عمومی ایران خودرو با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهاد‌های نظارتی باید در روند اجرای قرعه کشی حضور داشته باشند و مشخص نیست تعطیلات اخیر برای صرفه جویی در مصرف گاز تا چه زمانی ادامه دارد، تاریخ قرعه کشی محصولات ایران خودرو نیز همچنان نامشخص است.

همچنین کلیه واحد‌های تولید، پشتیبانی و ستادی ایران خودرو به منظور صرفه جویی در مصرف گاز و برق امروز یکشنبه 25 دی ماه نیز تعطیل هستند.(تجارت نیوز)
پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/93f
اخبار مرتبط
برنامه فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو به مدت یک روز تمدید شده و تا چهارشنبه این هفته ادامه خواهد داشت.
قرعه کشی خودرو ادامه دارد و متقاضیان طرح ویژه فروش ایران خودرو می‌توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.
واردات خودرو به کشور در صورت تحقق می‌تواند حتی بر بازار و قیمت خودروهای گران‌قیمت نیز تاثیرگذار باشد، اما نخست باید دید این خودروها با چه قیمتی عرضه می‌شوند؟
در حالی که هفته گذشته فروش فوق ‌العاده ایران خودرو؛ از سوم تا ششم آذر ماه همراه با قرعه کشی انجام شد، از روز گذشته مسایلی پیرامون تقلب در نتایج این قرعه کشی مطرح شده است.
وزیر اقتصاد درباره وضعیت حساب‌های شخصی و تجاری تعیین تکلیف کرد و گفت: مساله حساب‌ها متعلق به قانون بودجه ۱۴۰۰ و موضوعی خاتمه یافته بود و بنای دولت این است که در حوزه تفکیک حساب‌های شخصی و تجاری که از نکات انضباط بخش و تسهیل کننده است بر خوداظهاری و اعتماد به خود فعالان اقتصادی متکی باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
طاهره زنجانی
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
0
0
0

با سلام وخسته نباشید من خودم بارها ثبت نام کردم ولی متاسفانه هنوز قرعه به نامم نیافتاده نمیدونم واقعا قرعه کشی میشه یا نه؟ در هر صورت منکه همچنان ادامه میدم تا بلاخره شاید اسمم در بیاد باتشکر


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید