صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۶ دی ۱۴۰۱ / ۰۰:۲۶
کد خبر: 13072
گزارشگر: 213
۳۸۵
۰
۰
۰
پیش بینی تازه درباره کریپتو

وضعیت بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۳ از نگاه روزنامه تایمز

وضعیت بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۳ از نگاه روزنامه تایمز
روزنامه تایمز در پیش بینی تازه ای در خصوص وضعیت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ تحلیل تازه ای ارائه کرد.
به گزارش آسیانیوز، روزنامه تایمز در جدیدترین گزارش خود، پیش‌بینی‌های جدیدی را از آینده بازار ارز دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین ارائه کرده است.

۲۰۲۲ سالی چالشی و پرنوسان برای بازار ارز دیجیتال بود. در این فصل، سرمایه‌گذاران شاهد زمستان ارز دیجیتال و سقوط دومینویی چندین شرکت بزرگ در این حوزه از جمله صرافی بزرگ FTX بودند.

به نقل از تجارت نیوز، با وجود اینکه ۲۰۲۲، سالی پرتنش برای بازار ارز دیجیتال بود، اما گسترش استفاده از ارز‌های دیجیتال در سراسر جهان و حضور این دارایی‌های دیجیتال در مسابقات جام جهانی قطر و سوپر باول از اتفاقات مثبت سال گذشته میلادی بود. همچنین، پیشرفت‌های زیادی در زمینه تکنولوژی بلاکچین نیز در سراسر دنیا مشاهده شد.

خطای انسانی در سال 2022 بازار ارز دیجیتال
صنعت ارز دیجیتال و بلاکچین هنوز در مراحل ابتدایی خود است به طوری که تحقیقات و پژوهش‌ها در این زمینه ادامه دارند. باید توجه داشت که اتفاقات ناگوار سال ۲۰۲۲ در این بازار، حاصل خطای تکنولوژیکی مرتبط با بلاکچین نبودند و به دلیل تصمیمات مدیریتی و مالی اشتباه رخ دادند.

افزایش قانون‌گذاری و نظارت
پیش بینی می‌شود که تمرکز بیش‌تری بر قانون‌گذاری و نظارت حوزه ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۳ شکل گیرد. بعد از اتفاقات سال ۲۰۲۲، نیاز به قانون‌گذاری دقیق در این حوزه، جهت حفظ امنیت سرمایه‌گذاران به شدت حس می‌شود. کشورهای گروه G-20، نهاد‌های بین‌المللی و دولت‌های کشور‌های مختلف جهان نیز در تلاش برای تدوین قوانین در این حوزه هستند. با قانون‌گذاری توافقی در این حوزه، استفاده از ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین در اقتصاد و حوزه بانکداری واضح‌تر خواهد شد. محیطی قانون‌مند می‌تواند به نوآوری وکارآفرینی در این حوزه نیز کمک شایانی کند.

رشد بازار کار مرتبط با ارز دیجیتال وب۳
با تدوین چارچوب‌های قانونی حوزه رمز ارز، استفاده از تکنولوژی بلاکچین گسترده‌تر خواهد شد چرا که سرمایه‌گذاران می‌توانند با طمینان بیشتری در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنند. طبیعت غیرمتمرکز تکنولوژی بلاکچین می‌تواند وابستگی به شخص ثالث را از بین ببرد و به ذخیره‌سازی امن داده‌ها کمک کند.

بیت کوین سطح 19 هزار دلار را حفظ می‌کند؟
از طرفی در سال‌های اخیر، شاهد افزایش تقاضا برای این تکنولوژی در صنعت بانکداری، سرویس‌های مالی و بیمه‌ها بوده‌ایم. گسترش بیش‌تر این تکنولوژی، باعث رشد استارتاپ‌ها و پروژه‌های مرتبط با نسل جدید اینترنت (وب۳) خواهد شد. از همین جهت، تفاضا برای افراد با مهارت‌های مرتبط با تکنولوژی بلاکچین و وب۳ افزایش خواهد یافت و کارفرمایان به دنبال استخدام نیروهای جدید برای گسترش این پروژه‌های حاضر در وب3 خواهند بود.

وب 3 اینترنت نسل سوم

گذر از سال ۲۰۲۲ میلادی
بازار ارز دیجیتال در حال ترمیم از نوسان‌های شدید و ریزش‌های قیمتی سال ۲۰۲۲ است. راه‌حل گذر از نااطمینانی‌ها در این بازار، افزایش شفافیت است. این وظیفه بر عهده شرکت‌های بزرگ، بازیگران کلیدی و رهبران صنعت در این بازار است.

پیش‌بینی سال ۲۰۲۳ بازار کریپتو
با نشانه‌های فعلی از بازار ارز دیجیتال، بنظر می‌رسد که رشد و نوآوری در این بازار در سال ۲۰۲۳ رخ دهد. نرخ هش شبکه بیت کوین در اکثر ماه‌های سال پیش میلادی، پایدار و بدون تغییر بوده است و پیش‌بینی می‌شود که هاوینگ بعدی آن در سال ۲۰۲۴ رخ دهد. به طور کلی، روزنامه ایکانامیک تایمز (The Economic Time) دیدگاه مثبتی را برای سال ۲۰۲۳ بازار رمزارز متصور است./
https://www.asianews.ir/u/93l
اخبار مرتبط
بیل گیتس نظرات تند خود را درباره اینترنت نسل جدید وب ۳ و ارز دیجیتال بیان کرد؛ تا جایی که به نظر می رسد برخی از طرفداران این تکنولوژی‌ها نسبت به آینده و پیشرفت آنها دل‌سرد شده اند.
اگر بخواهیم در مورد ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ حرف بزنیم، باید ابتدا وضعیت این دارایی‌ها را در سال ۲۰۲۲ بررسی کنیم؛ در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال دوره بسیار سختی را در سال ۲۰۲۲ پشت سر گذاشتند.
چرا مردم در سراسر جهان تولد بیت‌کوین را جشن می‌گیرند؟ این در حالی است که همه از بیت‌کوین آگاه هستند، با این حال بیت‌کوین از جهات زیادی بسیار مهم است.
دیمیتری مدودوف، رییس جمهور پیشین روسیه پیش‌بینی کرده است که ایلان ماسک در سال جدید میلادی رییس‌جمهور آمریکا می شود.
در حال حاضر بازار رمزارزها شاهد برخی نوسانات بوده و بیت کوین نیز در کانال ۱۶ هزار دلاری مانده است.
برنده هفت توپ طلا، مانند بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان دیگر به دنیای کریپتو پیوسته است و تاکنون در پروژه‌های NFT (توکن غیرقابل تعویض) متعددی مشارکت داشته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید