صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۴ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۰:۰۵
کد خبر: 13184
گزارشگر: 213
۸۳۴۴
۱
۵
۹
طرح جدید واگذاری خودرو

ثبت نام فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی آغاز شد/شرایط و جزئیات

ثبت نام فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی آغاز شد/شرایط و جزئیات
طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا از امروز سه شنبه چهارم بهمن ماه بدون قرعه‌کشی انجام می‌شود.

به گزارش آسیانیوز، طرح جدید فروش فوری دو محصول سایپا از امروز سه شنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود. طرحی که خودروها در آن بدون قرعه‌کشی انجام می‌شود. اما شرط شرکت در این فروش فوری چیست و چه کسانی نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند؟

سایپا طرح جدید فروش دو خودروی کوییک R و شاهین G را از امروز ساعت 14 آغاز می‌کند. اما شرکت در این طرح یک شرط مهم دارد؛ اینکه مبلغ خرید خودرو در حساب بانکی افراد موجود باشد. این شرط جدیدی است که وزارت صمت برای خریداران خودرو وضع کرده است.

به عبارتی پس از این تنها افرادی می‌توانند در طرح فروش فوری و فروش فوق‌ العاده ایران خودرو و سایپا شرکت کنند که وجه خرید خودرو در حساب بانکی آنها موجود باشد. تنها با رعایت این شرط است که افراد می‌توانند به سایت گروه خودروساز وارد شوند و ثبت‌نام کنند.

------------

بیشتر بخوانید

جدیدترین طرح پیش فروش سایپا ویژه حمایت از جوانان و خانواده
--------------------------------
شرایط خرید سایپا بدون قرعه کشی
نکته مهم طرح جدید سایپا این است که بدون انجام قرعه کشی است. افرادی که متقاضی شرکت در طرح فروش بدون قرعه کشی سایپا هستند امروز چهارم بهمن ماه از ساعت 14 می‌توانند وارد سایت رسمی این شرکت شوند و ثبت نام کنند. این ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

همچنین این شرکت اعلام کرده که تنها متقاضیانی امکان ثبت نام دارند که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه یعنی سوم بهمن ماه کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل کرده باشند که به نظر می‌رسد منظور تکمیل موجودی حساب است.

امتیاز خودرویی سایپا به مادران
علاوه بر مردم عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر هم می‌توانند در طرح فروش فوری خودروی سایپا شرکت کنند. این افراد هم از امروز ساعت 14 به مدت سه روز فرصت دارند که در این طرح ثبت نام کنند. اما به نظر می‌رسد که سایپا دو امتیاز ویژه برای مادران دارای دو فرزند در نظر گرفته است؛ یکی اینکه این افراد سه روز مهلت ثبت نام دارند اما ثبت نام افراد عادی تا زمان تکمیل ظرفیت انجام می‌شود. این یعنی مادران دارای فرزند سهمیه جدا دارند.

امتیاز دوم این است که فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست. یعنی بر خلاف افراد عادی، مادران دارای فرزند نباید موجودی بانکی خود را تکمیل کنند.

کدام خودروها در فروش فوری سایپا عرضه می‌شود؟
به نقل از تجارت نیوز، در این طرح دو خودروی کوییک R اتوماتیک آپشنال و شاهین G عرضه می‌شود. قیمت کوییک آر در طرح جدید سایپا 297 میلیون تومان است اما قیمت کوییک آر در بازار آزاد 420 میلیون تومان است. این یعنی برندگان این طرح می‌توانند با خرید کوییک 123 میلیون تومان سود کنند.

قیمت شاهین G هم در این طرح 344 میلیون تومان اعلام شده است. در حالی که قیمت شاهین در بازار آزاد 500 میلیون تومان است. برندگان این خودرو هم می‌توانند 156 میلیون تومان سود کنند.

مهلت زمان تحویل این خودروها در طرح جدید سایپا 90 روزه است و فروردین 1402 این خودروها باید تحویل مشتریان شود.

به گزارش آسیانیوز، اگر شما هم از جمله افرادی هستید که بودجه لازم برای خرید خودرو از بازار آزاد را ندارید، پس شاید بخواهید از طرح‌های پیش فروش و فروش فوق‌العاده دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو باخبر شوید. در جدیدترین طرح ثبت‌نام سایپا این شرکت خودروسازی مطرح قصد دارد در قالب طرح حمایت از جوانان و طرح خانواده در قالب قرعه‌کشی مختص مادران ۲ محصول خود را به بازار عرضه کند.

دقت داشته باشید که طرح پیش فروش با فروش فوق‌العاده از لحاظ موعد تحویل متفاوت است. اگرچه قیمت این دو طرح هم می‌تواند در دو بازه زمانی متفاوت باشد، زیرا در طرح پیش فروش هزینه خودرو بر اساس قیمت مصوب روز محاسبه می‌شود./

https://www.asianews.ir/u/96m
اخبار مرتبط
فروش فوق العاده محصولات سایپا از روز سه شنبه ۴ بهمن ماه آغاز می‌شود.
مدیر عملیات فروش ایران خودرو گفت: با دریافت مجوزهای لازم در ثبت نام‌های بعدی تنها کسانی می توانند شرکت کنند که دارای شرایطی باشند.
نتایج قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو امروز منتشر شد.
مراسم قرعه‌کشی 4 محصول ایران خودرو برای سه گروه متقاضی برگزار شد و بر اساس آمار، حدود 10 میلیون نفر در این طرح ثبت نام کردند.
دوشنبه گذشته (۲۶ دی ماه) ۱۰ هزار دستگاه دناپلاس دستی در بستر بورس کالا با قیمت ۳۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معاملات شد.
در آخرین طرح فروش ایران خودرو نزدیک به ۳۵۲ هزار نفر بعد از ثبت نام انصراف دادند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
حسن جوان
۱۴۰۱/۱۱/۰۶
0
0
0

خدا وکیلی زشته.شماها فک میکنید ۳۰۰ میلیون واسه ی انسان عادی تو این اوضاع مملکت کم پولیه ک براحتی واسه خودتون تصمیم می‌گیرید؟ما گفتیم شرکت میکنیم ایشالا ب اسممون ک دراومد با قرض و فروش ماشین غراضه مون پولشو جور میکنیم.الان من ماشینمو بفروشم بذارم بانک حالا ب اسمم در بیاد یا نیاد.اگه در نیومد چ خاکی بریزم تو سرم؟تورو خدا سعی کنید خودتون رو جای ضعیف ترین آدمی ک دوست داره با کمک دولت مردانش بعد عمری ی ماشین بهره بگذارید بعد تصمیم بگیرید.مچکر


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید