صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۵ بهمن ۱۴۰۱ / ۲۳:۱۳
کد خبر: 13213
گزارشگر: 306
۵۲
۰
۰
۱
مسئول آموزش استاندارد یزد خبر داد

انجام حدود 3000 بازدید دانش آموزی

انجام حدود 3000 بازدید دانش آموزی
یزد - مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان گفت: حدود3 هزار بازدید دانش آموزی در مقاطع مختلف تحصیلی انجام شد

آسیانیوز / یزد ؛ لیداعبدزاده افزود: از ابتدای امسال تاکنون، دانش آموزان دختر و پسر مقاطع پیش دبستانی و دوره های اول و دوم ابتدایی از طریق بازدیدهای دانش آموزی با مفهوم استاندارد آشنا شدند.

وی ادامه داد: هر گونه آموزش و ترویج استاندارد در کودکان موثر واقع شده و در ذهنشان ماندگار می شود. اگر فرهنگ استاندارد از دوران کودکی در افراد نهادینه شود، در آینده جامعه ای خواهیم داشت که تمامی افراد آن با مفهوم کیفیت و استاندارد آشنا هستند.

عبدزاده در پایان گفت: همگان می توانند از این بازدیدها که به صورت پخش انیمیشن های جذاب و کلیپ های شاد کودکانه با موضوع استاندارد وطرح پرسش و پاسخ درخصوص آشنایی با مسائل و مفاهیم و نکات حائز اهمیت در استاندارد می باشد،  از جمله برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و اهداء اقلام ترویجی به آنان بهره برداری کنند.

شایان ذکر است، متقاضیان بازدیدهای حوزه ی استاندارد می بایست درخواست های خود را در طول تابستان هرسال به صورت کتبی یا با تماس با شماره 1517 و ارتباط با حوزه آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد اعلام نمایند، تا از مهرماه به بعد همان سال، در برنامه بازدیدهای استاندارد قرار گیرند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

انجام حدود 3000 بازدید دانش آموزی ، لیداعبدزاده مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان

https://www.asianews.ir/u/97f
اخبار مرتبط
یزد - نشست شورای استاندارد استان، به ریاست دکترسیدمسعود عظیمی، معاون هماهنگی اموراقتصادی ومنابع استانداری یزد و دوایراستانی متناظر با دستگاه ها و وزارت خانه های مرتبط، در سالن مدیریت بحران استانداری یزد برگزار شد
یزد - سرپرست استاندارداستان گفت:بااجرای دقیق وفراگیر استانداردرعایت معیارمصرف انرژی، جامعه راازتعطیلی نجات دهیم
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید