صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۷:۴۷
کد خبر: 13332
گزارشگر: 213
۸۸۴
۰
۰
۴
بنا بر اعلام مرکز سنجش و امور فارغ‌التحصیلی

آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد+شرایط سوابق تحصیلی

آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد+شرایط سوابق تحصیلی
بنا بر اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از امروز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
به گزارش آسیانیوز، پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بهمن ماه ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از امروز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بنا بر اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه http://azmoon.org قرار گرفته است.

پذیرفته شدگان این دوره‌ها می‌توانند از ساعت ۱۰صبح امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به نشانی http://edu.iau.ir نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند./https://www.asianews.ir/u/9aq
اخبار مرتبط
براساس شاخص‌های آلودگی هوا وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و غیرحضوری شدن مراکز آموزشی تصمیم گیری می شود.
نام کیومرث نیازآذری و فرزندش مصطفی، نخستین بار در پرونده پرحاشیه موسوم به پرونده طبری، بر سر زبان‌ها افتاد و در افکار عمومی مطرح شد؛ پرونده‌ای که در سال ۱۳۹۹ درست در آغازین ماه‌های پاندمی کووید‌۱۹، با نام طبری گره خورد و خبرساز شد.
معاون استاندار تهران در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا درخصوص مدارس و دانشگاه ها طرح زوج و فرد خودروها و دیگر تمهیدات اطلاعیه ای صادر کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید