صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۸:۴۵
کد خبر: 13563
گزارشگر: 2
۶۲۲۲
۰
۱۱
۸
از سایت کول دانلود ;

دانلود و تماشای آنلاین قسمت هشتم سریال سقوط

دانلود و تماشای آنلاین قسمت هشتم سریال سقوط
قسمت ۸ سریال سقوط با اخذ مجوزهای لازم و انجام امورات فنی تدوین؛ همینک آماده دانلود شده است. به منظور دانلود قسمت هشتم سقوط به ادامه مطلب مراجعه کنید. لازم به ذکر است که افزون بر دانلود قسمت جدید سقوط، قسمت دوم رهایم کن، قسمت ششم سریال سرگیجه، قسمت ۴۸ جیران و قسمت ۱۷ پوست شیر نیز در این هفته در دسترس شما عزیزان قرار خواهند گرفت. این مژده را در این جا می دهیم که شما می توانید همگی این آثار نام برده شده را به همراه قسمت اول سریال ارتش سری از سایت کول دانلود، دریافت کنید.

قسمت ۸ سریال سقوط

 

سریال سقوط – Soghoot محصول سال ۱۴۰۱ که از ۱۴ دی ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

شما می توانید قسمت ۸ سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 دانلود قانونی: قسمت هشتم سریال سقوط

 

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

 

الناز ملک (آیسان) , سجاد بابابی (ژاکان) , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد, وحید آقاپور و عباس جمشیدی فر در این سریال حضور دارند.

 

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی ست؟

 

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

 

در قسمت های پیشین سقوط چه گذشت؟

 

قسمت هفتم سقوط ولی با رویدادهای دیگری سپری می شود. در این اپیزود، دیاکو و اردلان در راه رفتن به موصل برای نجات آیسان در ایست بازرسی دوم گرفتار می شوند، نیروهای داعش که متوجه مشکوک بودن اردلان شده بودند قصد به آتش کشیدن ماشین و محتویات آن را داشتن که با زیرکی و واکنش سریع و به موقع دیاکو کشته می شوند. آیسان نیز با ترفند های مختلف تلاش دارد خود را به دندانپزشکی که محل دیدار با دیاکوست برساند. دیاکو و اردلان با سختی فراوان خود را به موصل می رسانند و در منزل یکی از دوستان شان مستقر می‌شوند.

 

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

 

سریال سقوط ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

قسمت ۶ سریال سرگیجه

 

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال ۱۴۰۱ که از ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

قسمت ۶ سریال سرگیجه

شما می توانید قسمت ۶ سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 دریافت لینک: قسمت ششم سریال سرگیجه

 

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

 

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

 

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

 

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

 

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

 

قسمت پنجم از سریال سر گیجه در حالی آغاز می‌شود که ما باز نگاهی به گذشته داریم:فریبا با برگزاری یه مهمانی قصد دارد دو خبر کاملا متفاوت و متناقض را به پیمان برساند. فریبا در حالی که اشک می ریزد و لباس مشکی پوشیده است حامل خبر فوت مادر پیمان است و در عین حال در اوج غم و اندوه پیمان خبر پدر شدنش را نیز اعلام می‌کند و پیمان را با دو حس و حال متغیر درگیر و رو به رو می کند.

 

سریال سرگیجه چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

 

سریال سرگیجه ساعت ۲۰:۰۰ دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

قسمت ۴۸ سریال جیران

 

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند که باید نظر خود را اعلام کنند.

قسمت ۴۸ سریال جیران

شما می توانید قسمت ۴۸ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 دانلود کنید: قسمت ۴۸ سریال جیران

 

موضوع سریال جیران درباره چه چیزی است؟

 

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

 

چه هنرپیشه هایی در جیران حضور دارند؟

 

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

 

در قسمت های پیشین سریال جیران چه گذشت؟

 

در قسمت ۴۷ دیدیم که الیاس همچنان با زیرکی و چرب زبانی در حال نزدیک شدن به حلقه سلطنت و به ویژه مهدعلیا ست. برای این کار نیز سعی می کند که کارهایی که باعث خشنودی او شود را به جا آورد تا بتواند رگ خواب وی را به دست بیاورد. آقاخان که از قسمت پیشین متوجه کارشکنی ها و اتحاد جیران با سران ایل قاجار به منظور سرنگونی وی شده بود، همینک جیران را به ملاقات می خواند. در این دیدار به صراحت و مستقیم به وی می گوید که از اقدامات و نیت وی آگاه است و بهتر است که متحدینش را لو بدهد، در عوض او نیز کمک می کند تا پسر جیران به مقام ولیعدی برسد.

 

قسمت ۱۷ سریال پوست شیر

 

سریال پوست شیر – Pooste Shir محصول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی از جمله سریال های موفق امسال بود که از چند هفته پیش در وبسایت کول دانلود، آغاز به پخش کرد. فصل اول این سریال که حدود ۵ هفته پیش با پخش قسمت ۸ به پایان رسیده بود، با یک فصل ۸ قسمتی دیگر در قالب فصل دوم از این هفته منتشر می شود. شایان توجه است که پوست شیر در نهایت در طی سه فصل ۸ قسمتی در سایت کول دانلود پخش خواهد شد. این که بین فصل ۲ و ۳ نیز وقفه ای رخ خواهد داد یا نه، هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی با توجه به این که ساخت و تولید این سریال همچنان در حال انجام است و به پایان نرسیده است، می توان این گونه نتیجه گیری کرد که علاقمندان و مخاطبان برای تماشای فصل سوم نیز باید چند هفته ای را منتظر بمانند. در هر حال فعلا بهتر است که به تماشای فصل دوم یا همان قسمت نهم پوست شیر بنشینیم. کول دانلود بستری امن، مطمین و سهل الوصول برای این کار را فراهم کرده است. توصیه می کنیم که حتما از این وبسایت بازدید به عمل بیاورید.

قسمت ۱۷ سریال پوست شیر

شما می توانید قسمت ۱۷ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و بسیار تماشایی پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 لینک دانلود: قسمت ۱۷ سریال پوست شیر

 

هنرپیشه های سریال پوست شیر چه کسانی هستند؟

 

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج در سریال پوست شیر بازی کرده اند!

 

داستان و موضوع پوست شیر حول چه محوری است؟

 

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

 

در اپیزودهای گذشته پوست شیر چه دیدیم؟

 

در قسمت هشتم از فصل دوم یا همان اپیزود شانزدهم پوست شیر نیروهایی پلیس، آدرس باغ محل استقرار نعیم و همراهانش را از طریق فریدون (دوست مشترک نعیم و رضا) به دست آوردند، بنابراین به قید فوریت راهی محل مورد نظر شده اند و در مقابل صمد که به بهانه ی خبر از ساحل به‌ سراغ نعیم رفته بود توانست نعیم را به اسارت خود در آورد. در این تقابل سرگرد مشکات متوجه حضور صمد می‌ شود و تعقیب و گریزی فوق العاده جذاب و مهیج شکل می گیرد در این تعقیب و گریز چشم سرگرد مشکات آسیب می‌بیند و نیروهای صمد که لاستیک های ماشین مورد اصابت گلوله قرار میگرند مجبور به توقف و در نهایت فرار می شوند در حالی که نعیم همچنان در صندوق عقب ماشین گرفتار است.

 

سریال پوست شیر چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

 

سریال پوست شیر ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

قسمت ۲ سریال رهایم کن

 

سریال رهایم کن Rahayam kon محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی برای پخش در اسپندماه ۱۴۰۱ از سایت کول دانلود در نظر گرفته شده است.
سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.

قسمت ۲ سریال رهایم کن

شما می توانید قسمت ۲ سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

 دریافت لینک: قسمت دوم سریال رهایم کن

 

چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟

 

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

 

موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟

 

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

 

در قسمت های پیشین رهایم کن چه دیدیم؟

 

نائب خان صاحب معدنی بزرگ و از خان ها و بزرگ زادگان در روستایی سر سبز و زیباست، فرزند ارشد و بزرگش حاتم(با بازی محسن تنابنده) صاحب همسر و فرزندی است که از سلامت جسمی برخوردار نیست و به اوتیسم مبتلاست. در همان ابتدای سریال ما با این واقعیت رو به رو می‌شویم که همسر حاتم به دلیل خیانت و خطایی که مرتکب شده مورد خشم و غضب حاتم قرار گرفته و تمام خواهش و التماس های همسرش(با بازی آزاده صمدی) کارساز نیست و از خانه ترد می‌شود.

کول دانلود | CoolDl.Net
https://www.asianews.ir/u/9h6
اخبار مرتبط
قسمت ۷ سریال سقوط با اخذ مجوزهای لازم و انجام امورات فنی تدوین؛ همینک آماده دانلود شده است. به منظور دانلود قسمت هفتم سقوط به ادامه مطلب مراجعه کنید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید