صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۱
کد خبر: 13750
گزارشگر: 213
۳۳۵۳
۱
۱
۳
خبر تکان دهنده درباره یک حادثه تلخ

علت خودکشی دسته جمعی در مشهد/روایت هولناک همسایه ها از مرگ همه اعضای خانواده+عکس

علت خودکشی دسته جمعی در مشهد/روایت هولناک همسایه ها از مرگ همه اعضای خانواده+عکس
خبر خودکشی دسته جمعی یک خانواده مثل ماده مذابی آتشفشان بود که از خانه ای در شهر مشهد فوران کرد؛ روایت همسایه ها در این باره تکان دهنده است.

به گزارش آسیانیوز، اوایل اسفند ماه امسال با یک خبر تکان دهنده آغاز شد.

خبر خودکشی دسته جمعی یک خانواده مثل ماده مذابی آتشفشان بود که از خانه ای در شهر مشهد فوران کرد.شوک این خبر ابتدا قلب اهالی بلوار سلامی را سوزاند، سپس به همه شهر مشهد و شهرهای دیگر رسید.

فاجعه با خودکشی جوانی به نام میلاد آغاز شده بود اما 3 روز بعد 5 نفر دیگر از اعضای خانواده اش در اقدامی هولناک اقدام به خودکشی کردند که در روزهای ابتدایی 4 نفر آنها به کام مرگ فرو رفتند.2 نفر نیز در بیمارستان بستری شدند که یکی از آنها بعد از اینکه چند روزی با مرگ دست و پنجه نرم کرد به کام مرگ فرو رفت.

خودکشی
به خیابان سلامی می رویم و کوچه به کوچه و قدم به قدم دنبال خانه ای می گردیم که این فاجعه در آن رخ داده است.اهالی یکی در میان آدرس نصفه و نیمه ای از این خانه می دهند.پرسان پرسان به کوچه ای می رسیم و بالاخره خانه را پیدا می کنیم.

یکی از همسایه ها و یکی از کسبه ای که در این کوچه مغازه دارد، اولین کسانی بودند که از ماجرای این فاجعه با خبر شدند.هر دو هنوز در شوک و ناباوری هستند.

همسایه می گوید:«مریم خانم 55 سال داشت و به همراه 3 دختر و 2 پسرش حدود یک سالی می شد که از تربت حیدریه به مشهد مهاجرت کرده بودند.

قوم و خویش و آشنایی در مشهد نداشتند و خانواده بی آزار و آرامی هم بودند.در برخورد با همسایه ها خونگرم و خوشرو بودند اما رفت و آمد زیادی با کسی نداشتند.پسر بزرگ آنها که میلاد نام داشت، حدودا 30 ساله به نظر می رسید و در یک لباس فروشی کار می کرد.شب قبل از فوت او چند نفر از همسایه ها شنیده بودند که راننده یک خودرو پراید مقابل خانه آنها آمده و داد و بیداد راه انداخته بود.ظاهرا ادعا می کرد عکس و فیلم های سیاه از یک خواهر میلاد دارد که خانواده را با انتشار آن تهدید می کرد.فردای همان روز خبر خودکشی میلاد را شنیدیم که خیلی برای ما شوکه کننده بود.»

یکی از کسبه نیز در ادامه صحبت های این همسایه به خبرنگار رکنا می گوید:«صبح روز حادثه صدای فریاد و شیون یک مرد را از داخل خانه مریم خانم شنیدیم.من فورا به داخل خانه رفتم و با اجساد اهالی خانه مواجه شدم.اول گمان کردم که همگی آنها فوت کرده اند اما بعدا مشخص شد دو نفر هنوز زنده هستند.

که یکی از آنها هم بعد از چند روز دست و پنجه نرم کردن با مرگ، جان خود را از دست داد.

خودکشی

اعضای این خانواده شب قبل از حادثه به پسرخاله خود زنگ زده و گفته بودند که فورا خودش را به مشهد برساند.پسرخاله شان با تصور اینکه آنها کسالت داشته و نیاز به کمک دارند از تهران به سمت مشهد راه افتاده بود.می گفت که حتی به او گفته بودند که اگر در خانه را باز نکردند، در را بشکند و وارد خانه شود.»

این مرد در ادامه گفت:«وقتی در خانه شان بودیم در همان لحظات اول دست نوشته ای دیدم که در آن از مزاحمت های جوان پراید سواری به نام م.ح گفته شده بود.اعضای این خانواده ایمان 22 ساله، مژگان 24 ساله، زهرا 18 ساله و رویا 22 ساله نام داشتند که در حال حاضر تنها بازمانده این خانواده ایمان است.»

رسیدگی قضایی به این پرونده در جریان قضایی قرار دارد.(رکنا)

https://www.asianews.ir/u/9ma
اخبار مرتبط
رشد سریع جمعیت، سطوح بالای نابرابری‌ها و ناتوانی بخش زیرساخت‌های حیاتی دربرابر مخاطرات اقلیمی و توسعه غیرپایدار شهری منجر به مخاطرات اقلیمی در شهرها شده است.
محققان با استفاده از تفاوت در آب‌وهوا، جمعیت و روز هفته ابتدا تخمین می‌زنند که آیا روزهایی در همان ماه و سال و شهرستان که سطوح بالایی از آلودگی را تجربه کردند، به افزایش غیرمعمول در خودکشی افراد آن شهرستان منجر شده است یا خیر.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ن
۱۴۰۲/۰۱/۲۰
0
0
0

ایاینترنت آلوده باز بزارند و ما پلیس فاسد داریم که حرف رکیک بزند حتی دیده شده یک طلبه حرف رکیک بزنه چرا خودکشی و ترس دنیا مهم چون اگر دولت بگه نه شرقی و نه غربی ترس دنیا نداره و ترس خدا داره این باید همه داشته باشند راه حل قرآن درست اجرا کنند و اینترنت قطع کنند و طلاق به زن ها بدهند وچون بگند ما حکومت اسلام درست نداشتیم از الان حکومت اسلام درست می خواهیم اجرا کنید و زن‌ها با حجاب بیان چون بگند این اشتبا بود و با را درست اسلام این بار عصبانی نمی سید و این بگند چون کسی راه اشتباه میزه باید بگه و راه درست اینترنت محدود بشه طلاق به زن‌ها بدهند و آیات قرآن که مثلا برای دروغ و غیبت و ترس برای دنیا است که گناه سخت بگیرند و مردم منحرف شناسایی می شدند چون ترس دنیا رفته و این یک بتی شده و همه کشورها با درست کردن ابر قهرمان ها می خواستند ترس دنیا را نابود کنند چون ترس برای خدا که واقعی درست نه دنیا که الکی. چون ابدیت داریم و به نظرم زن‌ها کوتاه میان اگر این بشه. و برای رفع تحریم نیروگاه هسته را خاموش کنیم و مثلا بگیم بعد ۵۰سال دوباره فعال بشوند و طبق قرآن ظالم باید خار بشه فقط این راه. ترس


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید