صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۸:۴۷
کد خبر: 14050
گزارشگر: 306
۱۱۵
۰
۰
۲

استقبال فوق‌العاده مردم از اَبَـــربازی‌ها / ابربازی‌ها شب‌نشینی مفید برای خانواده‌ها

استقبال فوق‌العاده مردم از اَبَـــربازی‌ها /  ابربازی‌ها شب‌نشینی مفید برای خانواده‌ها
یزد - رئیس اداره ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از استقبال فوق العاده مردم از ابَربازی‌ها خبر داد و گفت: ابربازی‌های جذاب با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده در تعطیلات نوروزی برای دورهمی نوروزی خانواده‌های یزدی با فرزندانشان اجرا شد
آسیانیوز / یزد ؛ مهدی خضری در رابطه با اجرای ویژه برنامه ابربازی‌ها توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در ایام نوروز ۱۴۰۲ اظهارداشت: امسال ابَربازی‌ها برای اولین بار توسط سازمان به اجرا درآمد که با استقبال فوق‌العاده پرشور مردم همراه شد.
 
رئیس اداره ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بیان کرد: ابربازی‌ها که یک فعالیت گروهی، ورزشی و تفریحی جذاب بود با استقبال فوق‌العاده خانواده‌های یزدی، کودکان، نوجوانان و مسافران نوروزی همراه شد و اَبَـــربازی‌ها توانستند خاطراتی متفاوتی و به یادماندنی را برای خانواده‌های یزدی با فرزندانشان رقم بزنند. 
 
خضری تصریح کرد: در هیاهوی امروز شهرنشینی‌ها و دغدغه‌های زندگی، بسیاری از والدین از برقراری ارتباط سازنده با کودکانشان غافل هستند که در این مسئله بازی‌های گروهی خانوادگی گام موثری برای شکوفایی استعدادها و قابلیت‌های کودکان محسوب می‌شود، قطعا این ارتباط صمیمانه و رقابت سالم کودکان را برای زندگی آینده آماده تر کند. 
 
وی گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در همین راستا به منظور بهره‌برداری بیشتر از اوقات فراغت و تعطیلات نوروزی ابربازی‌ها را اجرا نمود تا بتواند محیط شاد و جذابی را با بازی کردن برای خانواده‌های یزد و مسافران نورزی فراهم کند و خوشبختانه با استقبال قابل توجه و فوق‌العاده خانواده‌ها مواجه شد. 
 
خضری تأکید کرد: ابربازی ها با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده با در کنار هم بازی کردن اعضای خانواده‌ها تدارک دیده شده بود. 
 
وی ادامه داد: نام این بازی ها که برخی فکری و گروهی هستند شامل ابرمنچ، مارو پله، شطرنج، رابط ۴ کودک، مار دیواری، فصل برداشت، راز غروب آفتاب، برج هانوری، ابر جنگا، ایر هاکی، اعصاب سنج، ابر واکنش، معبر، تعادل، چرخ رونده، لنگر شاد، رابط ۴ بسکتبال سایز ۷، فر بده، فوتبال دستی، اثر دست و پا کودکان است. 
 
خضری یادآور شد: در نوروز ۱۴۰۲؛ 20 عنوان ابربازی به مدت 12 روز از ساعت 19:30 الی 23 در پارک غدیر و حتی روزهای جمعه از ساعت 15 الی 23 برگزار شد. 
 
وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد ابربازی‌ها را به صورت رایگان برای مردم تدارک دیده بود و به برندگان بازی‌ها نیز جوایزی اهدا کرد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

استقبال فوق‌العاده مردم از اَبَـــربازی‌ها /  ابربازی‌ها شب‌نشینی مفید برای خانواده‌ها ،  مهدی خضری رئیس اداره ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

https://www.asianews.ir/u/9ui
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید