صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۰:۰۰
کد خبر: 14134
گزارشگر: 306
۱۱۸
۰
۰
۱

اتوبوس حامل تریاک متوقف شد

اتوبوس حامل تریاک متوقف شد
یزد - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 56 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس و دستگیری 3 سوداگرمرگ خبر داد

آسیانیوز / یزد ؛ سرهنگ "منوچهر نصیری" درباره این خبر گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد هنگام کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه اتوبوس را برای بازرسی متوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از اتوبوس 56 کیلو و موادمخدر از نوع تریاک را کشف و 3 قاچاقچی را در این خصوص دستگیر کردند. جانشین فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه این محموله از شرق کشور به مقصد "یزد" بارگیری شده بود، یادآور شد: قاچاقچیان به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

دستگیری یکی اراذل و اوباش و عامل مزاحمت برای بانوان در یزد

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت:ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، یکی ازاراذل و اوباشی را که با موتورسیکلت شخصی در شهر یزد برای بانوان ایجاد مزاحمت می کرد دستگیر کردند.

سرهنگ "منوچهر نصیری"  درباره این خبر اظهار داشت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر ایجاد مزاحمت فردی شهر یزد برای بانوان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی و تحقیقات صورت گرفته متهم را در خیابان امام خمینی شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی، او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم که از اراذل و اوباش نوظهور است با موتورسیکلت علاوه بر توزیع موادمخدر؛ برای بانوان نیز ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت می کرد. سرهنگ نصیری تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم 450گرم انواع مواد مخدر و هزار عدد قرص متادون کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: دستگیری این متهم توسط پلیس امنیت عمومی استان یزد خشنودی مردم از عملکرد پلیس را به همراه داشت.

 

کشف هزار لیتر بنزین قاچاق در یزد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان یزد از کشف هزار لیتر بنزین قاچاق در بازرسی از یک دستگاه سواری خبر داد.

سرهنگ "حمیدرضا اکبری نژاد" در تشریح این خبر گفت: مأموران کلانتری 15 آزادگان هنگام گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پژو "405" مشکوک و آن را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پس از بازرسی از این خودرو هزار لیتر بنزین که بدون مجوز قانونی و به صورت قاچاق بوده را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان یزد خاطر نشان کرد: در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.

سرهنگ اکبری نژاد در پایان ضمن اشاره به اینکه سوخت قاچاق تحویل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان یزد گردید، گفت: پلیس بی وقفه در تلاش است تا امنیت را در تمامی جنبه های به خوبی تامین کند و در این راه هیچ زمان خسته نخواهد شد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

اتوبوس حامل تریاک متوقف شد ،  سرهنگ منوچهر نصیری جانشین فرمانده انتظامی استان یزد

https://www.asianews.ir/u/9wt
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید