صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۰:۰۷
کد خبر: 14135
گزارشگر: 306
۱۱۴
۰
۰
۱

رشد 5/9 درصد مصرف بنزین در طی تعطیلات نوروز در شهر میراث جهانی یزد

رشد 5/9 درصد مصرف بنزین در طی تعطیلات نوروز در شهر میراث جهانی یزد
یزد- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گفت: از ابتدای شروع سال جدید تا 15فروردین‌ ماه جاری، میزان مصرف بنزین در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان 5/9 درصد رشد داشته است

آسیانیوز / یزد ؛ عبدالرضا انتظاری مدیر منطقه گفت: در این مدت بیش از  30 میلیون لیتر فرآورده بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت استان توزیع شد.

وی بیان کرد: امسال آمار مسافرت‌ها به‌ نسبت سال قبل رو به رشد بود و اگر با ماه رمضان تقارن پیدا نمی‌کرد به طور حتم مصرف بیش از این می‌شد؛ تقارن با ماه رمضان باعث شد در نیمه دوم تعطیلات، روند رشد مصرف بنزین کنترل شده و کاهشی باشد.

انتظاری با اشاره به این‌که هیچگونه محدودیتی در تامین فرآورده‌های نفتی در استان نداریم ، افزود: در حال حاضر 110باب جایگاه عرضه سوخت مایع و 47 مرکز عرضه سوخت CNG در استان آماده خدمات رسانی مطلوب و مستمر به همه همشهریان عزیز در شهر میراث جهانی و دارالعباده یزد می باشند.

وی بیان کرد: از نیمه دوم اسفندماه سال گذشته با هدف ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران، وضعیت جایگاه‌های پخش فرآورده‌های نفتی به‌روزرسانی شد و بازرسی‌های مناسبی از لحاظ فنی، کمی و کیفی جایگاه‌ها و نازل‌ها صورت گرفت.

به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد، در این بازرسی‌ها وضعیت خدمات عمومی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های جایگاه‌های عرضه بنزین نیز بررسی شد تا در تعطیلات نوروز خدمات مناسبی به زائران و شهروندان ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: شماره ۰۹۶۲۷ سامانه مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شماره‌های بازرسی و نظارت این شرکت که در کلیه جایگاه‌ها نصب شده، آماده پاسخگویی به نارضایتی مردم و یا گزارش عدم ارائه خدمات مطلوب از سوی جایگاه‌داران است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

رشد 5/9 درصد مصرف بنزین در طی تعطیلات نوروز در شهر میراث جهانی یزد  ، عبدالرضا انتظاری مدیر منطقه

https://www.asianews.ir/u/9wu
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید