صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۳:۰۹
کد خبر: 14157
گزارشگر: 213
۴۹۸
۰
۰
۳
براساس خبر سخنگوی شورای رقابت

زمان تعیین قیمت جدید کارخانه ای خودروها

زمان تعیین قیمت جدید کارخانه ای خودروها
سخنگوی شورای رقابت با بیان اینکه اطلاع رسانی قیمت خودرو به دست وزارت صمت است نه شورای رقابت درباره زمان اعلام قیمت توضیحاتی داد.
به گزارش آسیانیوز، سخنگوی شورای رقابت گفت: ما به وظایف خودمان در خصوص اطلاع رسانی قانونی عمل کرده ایم و امروز قیمت خودروها اعلام‌خواهد شد.
اسماعیل شجاعی سخنگوی شورای رقابت گفت:ما به وظایف خودمان قانونی عمل کرده ایم و تخلفی در خصوص عدم اطلاع رسانی انجام نداده ایم.

او گفت: اطلاع رسانی قیمت خودرو هم به دست وزارت صمت است نه شورای رقابت.

به نقل از اقتصاد آنلاین، سخنگوی شورای رقابت گفت: هدف شورای رقابت حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است و یکی از دلایل مخالفت ما هم در بحث موضوع بورس این است که به مصرف کننده زیان فوق العاده‌ای وارد می‌شد، ما در بورس کالا خودرو را به شکل مزایده داریم می‌فروشیم که اصلا به نفع مصرف کننده تمام نمی‌شد.

او گفت: شورای رقابت نهاد قیمت‌گذار نیست و قیمت‌هایی که برای محصولات خودرو‌های تولیدی و مونتاژی در سازمان حمایت محاسبه شده و شورای رقابت به عنوان نهاد سیاست گذار آن را بررسی و تصویب می‌کند و جهت اجرا و اعلام عمومی به وزارت صمت ابلاغ می‌کند.

او گفت: امروز نهایتا قیمت خودرو‌ها اعلام خواهد شد./
https://www.asianews.ir/u/9xe
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید