صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۹:۵۵
کد خبر: 14232
گزارشگر: 213
۱۱۹۶
۰
۰
۲
مدیر عامل سایپا خبر داد

تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا از اردیبهشت/فراخوان مرحله دوم+جزئیات

تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا از اردیبهشت/فراخوان مرحله دوم+جزئیات
مدیر عامل سایپا از تحویل ۸۰۰ هزار خودرو در هفته در اردیبهشت خبر داد و اعلام کرد که به‌زودی فراخوان مرحله دوم ثبت‌نام متقاضیان محصولات سایپا اعلام خواهد شد.

به گزارش آسیانیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به افزایش ۵۰ درصدی تولید در هفته اول کاری سال جدید نسبت به مدت مشابه سال گذشته، از برنامه‌ریزی برای تولید و تحویل ۸۰۰ هزار خودرو خبر داد و اعلام کرد که به‌زودی فراخوان مرحله دوم ثبت‌نام متقاضیان محصولات سایپا در سامانه متمرکز وزارت صمت اعلام خواهد شد.

محمدعلی تیموری ضمن اکید براینکه شرایط ثبت‌نام برای کلیه متقاضیان خرید محصولات گروه سایپا فراهم شده است، گفت: برای تولید و تحویل ۸۰۰ هزار خودرو برنامه‌ریزی شده است و در هفته اول کاری سال ۱۴۰۲ با قدرت و شروع بسیار خوب، قریب به ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش تولید و تحویل محقق شده است؛ هدف‌گذاری گروه سایپا در سال ۱۴۰۲ مطابق با سیاست‌های وزارت صمت براساس افزایش تولید است.

به  نقل از ایسنا، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: با توجه به شعار سال جاری "مهار تورم و رشد تولید" گروه خودروسازی سایپا برنامه جامعی در بخش تولید تعریف کرده است تا کلیه متقاضیان محصولات سایپا که شرایط خرید خودرو را دارند، در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام کنند.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، وی تاکید کرد: تحویل خودروهای مشتریان مطابق نوبت و براساس زمان تحویل مندرج در قرارداد با مشتری از هفته دوم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

--------------

بیشتر بخوانید

تحویل خودرو به متقاضیان طرح یکپارچه با افزایش قیمت

----------------------------

تیموری با بیان اینکه متقاضیانی که نتوانستند در اسفند ماه سال گذشته و حتی در روزهای ابتدایی فروردین ماه (افرادی که حساب وکالتی تعریف کرده بودند) فرآیند ثبت‌نام را به دلایل مختلف انجام دهند، گفت: فراخوان جدید برای ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام خواهد شد./

https://www.asianews.ir/u/9zf
اخبار مرتبط
قیمت فروش محصولات سواری تولید داخلی گروه سایپا در سال جدید براساس تصمیم وزارت صنعت و شورای رقابت اعلام شد.
در حالی که قرعه‌کشی‌های خودروهای داخلی تا پایان فروردین ماه انجام می شود؛ امکان ویرایش اطلاعات یا حتی تغییر نوع خودرو هم فراهم خواهد بود.
طرح جدید گروه خودروسازی سایپا را از روز پنجشنبه (۲۴ فروردین ماه) اجرا می شود.
قیمت جدید ۲۴ محصول ایران خودرو با میانگین افزایش ۳۴ درصد ابلاغ شده است.
مدیرعامل سایپا گفت: خودروهایی که پیش از سال در قالب طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی عرضه شد و متقاضیان ثبت نام کردند بر اساس قیمت‌های جدید تحویل خواهد شد.
مطابق بر دستور العمل شورای رقابت، جدول قیمت جدید خودروهای داخلی سایپا و ایران خودرو اعلام شد.
محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، با حضور در بخش خبری ۱۴، از میزان افزایش قیمت خودروهای داخلی درب کارخانه خبر داد.
طرح‌های فروش اقساطی خودرو طی سالهای گذشته همواره متقاضیان بسیار زیادی داشته است و انتظار می‌رود در سال۱۴۰۲ نیز پژو پارس ال ایکس در زمره پرفروش‌ترین سدان‌های داخلی باشد.در حالی که کمپانی تنها از طریق ثبت نام و قرعه کشی اقدام به عرضه محصولاتش می‌کند،این مجموعه‌های فروش قسطی خودرو هستند که با پر کردن خلا موجود اقدام به عرضه خودرو به شیوه اقساطی می‌کنند.با این حال لازم است تا معتبرترین و خوش‌سابقه‌ترین مرکز را برای معامله انتخاب کنید تا لذت خرید اقساطی پژو پارسlx tu5 با بهترین شرایط را تجربه نمایید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید