صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۷:۵۱
کد خبر: 14241
گزارشگر: 306
۱۰۸
۰
۰
۱
روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد

حرکت فعال در منطقه از وظایف دولت ها و ملت های مسلمان است

حرکت فعال در منطقه از وظایف دولت ها و ملت های مسلمان است
یزد - روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در بیانیه ای از عموم مردم شریف استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در روز ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ دعوت به عمل آورد
 
آسیانیوز / یزد ؛  متن پیام به شرح ذیل است :
 
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس معروف شده است، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای اتحاد مسلمین در مقابل اسرائیل و بیرون راندن این غده سرطانی از منطقه جنوب غرب آسیا و سپس نابودی کامل آن می باشد.
 
انتفاضه های مردم فلسطین که از سال ۱۹۸۷ میلادی شروع شد و تاکنون نیز ادامه دارد، نشان از عزم بالای این مردم برای مقابله با این رژیم غاصب و همدستانش دارد.
 
ملت های مسلمان به تاسی از این گفته پیامبر که فرمودند: هرکه بشنود مردی از مسلمین فریادرسی می خواهد و به او پاسخ ندهد، از مسلمین نیست (الکافی، ج ۲، ص ۱۶۴)، همیشه در دفاع از مردم مظلوم فلسطین ثابت قدم بوده و نشان دادند که فلسطین پاره تن اسلام است و برای باز پس گیری آن از دست مزدوران جهانی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
 
اما متاسفانه دولتمردان بعضی از کشورهای اسلامی در سال های قبل در پی عادی سازی روابط با صهیونیست ها برای ایجاد آرامش در منطقه (البته به خیال خام خود) بودند اما با گذشت زمان متوجه نیت خبیث آنها برای نابودی کامل اسلام و تحقق شعار از نیل تا فرات شدند و این امر موجب شد تا کشورهای اسلامی تصمیم به کنارگذشتن اختلاف ها و همدلی با یکدیگر برای حل مشکلات منطقه بگیرند که نمونه بارز آن را می توان توافقات اخیر کشورهای اسلامی با یکدیگر عنوان کرد.
 
نا آرامی های اخیر در سرزمین های اشغالی هم حکایت از اختلاف شدید ساکنان این منطقه با حاکمان خود و تحقق پیش بینی رهبر معظم انقلاب بر حذف اسرائیل در کمتر از ۲۵ سال دارد.
 
علی ای حال، وظیفه فعلی دولت ها و ملت های مسلمان، “حرکت فعال” در منزوی کردن این غده سرطانی و شریکان خبیثش از جمله آمریکا و انگلیس تا نابودی کاملشان و همدلی و پرهیز از اختلاف های درونی مسلمانان برای قدرتمند کردن درخت اسلام می باشد.
 
حضور گسترده امت اسلامی در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین نمونه ای از حرکت فعال مسلمانان می باشد که به حول و قوه الهی امسال هم مردم همانند سالهای گذشته در تحقق این امر تلاش خواهند کرد.
 
اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن دعوت از همه مردم مومن و روزه دار استان یزد برای حضور در این میدان عظیم مجاهدت، بر آزادسازی قبله اول مسلمانان و بازگشت فلسطین به آغوش اسلام تاکید دارد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

حرکت فعال در منطقه از وظایف دولت ها و ملت های مسلمان است

https://www.asianews.ir/u/9zo
اخبار مرتبط
یزد - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان از استقرار حدود ۷۵ تا ۱۰۰ هیات مذهبی یزد در مشهد مقدس به طور منظم جهت عزاداری‌های این ایام طبق یک سنت دیرینه خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار از سوی آستان قدس رضوی برگزاری مراسم شب شهادت امام رضا(علیه السلام) به استان یزد واگذار شده است که بر همین اساس نیز برنامه ریزی منظمی تدوین شده است
یزد - معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گفت: به مناسبت اربعین حسینی ۱۵۰ روحانی برای تبلیغ به مناطق مختلف استان اعزام شدند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید