صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۸:۱۳
کد خبر: 14350
گزارشگر: 213
۸۴۱
۰
۰
۱
یک روزنامه نوشت:

شراب بعد از بی حجابی

شراب بعد از بی حجابی
یک روزنامه نوشت بی حجابان بعد از حجاب اختیاری به دنبال شربخواران هم خواهند رفت.

به گزارش آسیانیوز، روزنامه کیهان در مطلبی مدعی شده کسانی که به دنبال حجاب اختیاری هستند به دنبال رعایت حقوق «همجنسبازان» و «شربخواران» هم خواهند رفت و در نهایت مانند غرب شاهد فروپاشی نهاد خانواده خواهیم بود.

کیهان در این مطلب نوشت: وقتی کانون خانواده در آمریکا از هم فروپاشید، جامعه آمریکا هم از هم فروپاشید. این یعنی، حفظ کانون خانواده مساوی است با جلوگیری از بروز صدها معضل اجتماعی و غیراجتماعی... حالا شاید بتوان بهتر به اهمیت مسائلی مثل خانواده پی برد. همین‌طور به مسائلی مثل دین و فرهنگ که شروع درونی شدنش در همین خانواده‌هاست. همین‌طور به اهمیت مسئله حجاب و عفاف که شروع آن نیز از درون همین کانون خانواده است و دلیل تمرکز عجیب و شدید دشمن روی حجاب و خانواده. تردید نداشته باشید پس از حجاب، دنبال مسائل دیگری خواهند رفت و شک نکنید از لزوم رعایت حقوق همجنسبازان و شرابخواران و... هم خواهند نوشت(که بعضا می‌نویسند) اینجاست که شاهد فروپاشی خانواده و پس از آن سیل معضلاتی خواهیم بود که بر سر جوامع غربی آوار شده با این تفاوت که ما، بحران اقتصادی را هم در کنار این معضلات عجیب و غریب خواهیم داشت!

روزنامه کیهان در ادامه افزوده است: یکی از مهم‌ترین حوزه‌هایی که حفظ و تقویت آن می‌تواند باعث جلوگیری از بروز اختلال در سایر حوزه‌ها از جمله اقتصاد، فرهنگ، سیاست و... شود، حوزه «خانواده ایرانی» است. همان حوزه‌ای که دشمنان گام بلند برای فروپاشی آن را با ترفند «حجاب اختیاری» برداشته‌اند. اینجا تاکید می‌کنیم فرجام حجاب اختیاری، بی‌حجابی اجباری است و از دل این بی‌حجابی‌ها و بی‌عفتی‌ها، صدها معضل دیگر خارج خواهد شد که در نهایت جامعه ایران را به وضعیتی دچار خواهد کرد که وال‌استریت ژورنال درباره جوامع غربی می‌گوید یعنی «فروپاشی اجتماعی»./

https://www.asianews.ir/u/a2n
اخبار مرتبط
یک فرمانده نیروی انتظامی گفت: به صورت سیستمی هیچ خدماتی به خودروهای بی حجابان؛ از جمله معاملات ارائه نمی شود و در شکل دوم توقیف در محل که خودرو به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.
‌بیژن عبدالکریمی؛ استاد فلسفه گفت: سنت تاریخی و معنوی ایرانیان، با اسلام آغاز نشده؛ بلکه یک سنت چندهزارساله است؛ با جهان پسامدرن هم، هر چه در جهان مدرن سفت و متصلب بود، دود شد و به هوا رفت!
احمدرضا رادان، فرمانده کل نیروی انتظامی هشدار داد که از شنبه آینده با استفاده از فناوری و تجهیزات هوشمند افراد بی حجاب شناسایی و به محاکم قضایی احضار می شوند.
مرکز اطلاع رسانی فراجا اعلام کرد: پلیس در مقابله با بی حجابان و مجرمان با ارسال پیامک و از سیستم هوشمند استفاده می کند.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: از ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزانی که قوانین و مقررات پوششی در مدارس را رعایت نکنند، معذور خواهد بود.
پلیس به دنبال ماجرای ماست پاشی بر سر زنان، این بار، به آمران به معروف و ناهیان از منکر در حوزه حجاب هشدار داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید