صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۵:۵۷
کد خبر: 14497
گزارشگر: 213
۸۱۷۰
۰
۱
۴
ثبت نام خودرو

فروش فوق‌العاده کرمان موتور آغاز شد/جزئیات و شرایط

فروش فوق‌العاده کرمان موتور آغاز شد/جزئیات و شرایط
فروش فوق‌العاده کرمان موتور از امروز ۱۱ اردیبهشت آغاز شده است و این شرکت سعی دارد در این طرح 5 خودروی خود را به فروش برساند.
به گزارش آسیانیوز، فروش فوق العاده کرمان موتور از امروز 11 اردیبهشت 1402 آغاز شده است. اما در طرح فروش فوق العاده کرمان موتور چه خودروهایی عرضه می‌شود و قیمت هر کدام چقدر است؟

فروش فوق‌العاده کرمان موتور از امروز آغاز شده است. این شرکت سعی دارد دراین طرح 5 خودروی خود را از طریق فروش فوق‌العاده به فروش برساند.

در طرح جدید فروش فوق العاده کرمان موتور تمامی محصولات شامل خودروهای جی 4، اس 3، اس 5 و جی 7 و خودروی پیکاب تی 8 عرضه می‌شود. قیمت این خودروها نیز بر اساس قیمت مصوب کارخانه است.

اما شرکت در فروش فوق العاده کرمان موتور دارای دو شرط است؛ اول اینکه متقاضی در 24 ماه گذشته هیچ خودرویی از کرمان موتور خریداری نکرده باشد و دومین شرط داشتن سن 18 سال است.

زمان ثبت نام فروش فوق العاده کرمان موتور از امروز 11 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و موعد تحویل نیز سه ماهه یا 90 روز کاری است.

آنگونه که مدیرعامل این شرکت خبر داده این شرکت قرار است در سال 1402 حدود 100 هزار دستگاه خودرو را به بازار عرضه کند و فروش ماهیانه 10 هزار خودرو در دستور کار سازمان فروش و شبکه نمایندگی‌های این کرمان موتور قراردارد و هر ماه طبق یک برنامه دقیق شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال‌های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان می‌رسد.

 قیمت محصولات کرمان موتور
اما قیمت محصولات عرضه شده در طرح فروش فوق العاده کرمان موتور چیست؟

در اطلاعیه این شرکت عنوان شده که قیمت خودروهای عرضه شده نهایی است و بر اساس قیمت مصوب کارخانه است. پیش از این نیز قیمت خودروهای کرمان موتور اعلام شده بود.

بر اساس اطلاعیه این شرکت، قیمت کارخانه جک J4 حدود 785 میلیون تومان است. قیمت کارخانه جک S3 معادل 955 میلیون تومان است. جک اس 5 هم یک میلیارد و 545 میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت جک T8 یک میلیارد و 650 میلیون تومان و قیمت جک J7 هم یک میلیارد و 750 میلیون تومان است.

فروش خودروهای سواری از طریق سامانه یکپارچه
طی روزهای اخیر بخشنامه‌ای در سایت‌ها و فضای مجازی منتشر شد که بر اساس آن اعلام شده بود که یک گروه خودروسازی قصد دارد از تاریخ ۱۱ تا ۲۶ اردیبهشت ماه فروش محصولات خود را در سامانه یکپارچه اجرایی کند اما این شرکت عنوان کرد که تنها یک محصول خود را خارج از سامانه از امروز آغاز کرده است.

با توجه به اینکه خودروسازان موظف هستند تنها محصولات خود را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و در قالب طرح‌های مشخص که مرحله اول آن برگزار و نوبت‌دهی‌ها نیز انجام شده و مرحله دوم از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، عرضه کنند؛ بنابراین موضوع عرضه سواری گروه صنعتی کرمان موتور که در فضای مجازی منتشر شده بود تخلف به حساب می‌آمد.

در نتیجه پیگیری ایسنا، از گروه کرمان‌موتور، مشخص شد که این بخشنامه فروش صرفا برای پیکاپ KMC T8 اجرایی خواهد شد که مشمول این الزام نیست و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، مجوز فروش این محصول را به شرکت داده است.

گفتنی است که سواری‌ خودروسازان الزاما بایستی تنها در سامانه یکپارچه عرضه شوند و بر اساس اطلاعات اعلامی شرکت کرمان‌موتور شرایط و زمان بندی فروش خودروهای سواری این شرکت KMC J۷، جک j۴، جک S۵ و جک S۳ بر اساس تصمیمات شورای رقابت و پس از تصمیم گیری این نهاد اعلام خواهد شد.

عرضه‌ای خارج از سامانه یکپارچه
طرح فروش فوق‌العاده پیکاپ T8 کرمان‌موتور با قیمت قطعی یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و موعد تحویل ۹۰ روز (کاری) با مدل ۱۴۰۲ از امروز (یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه) به مدت ۱۶ روز (تا ۲۶ اردیبهشت ماه) از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی kermanmotor.com اجرایی خواهد شد.

در شرایط این طرح آمده است که متقاضی نبایست خرید از محصولات کرمان‌موتور (اعم از نقد و اقساط) در ۲۴ ماه گذشته داشته باشد و حداقل سن ۱۸ سال، واریز از یک شماره حساب (عدم لزوم حساب به نام خود فرد متقاضی) و تطابق شماره تلفن همراه با نام متقاضی اعمال می‌شود.

طبق اعلام گروه صنعتی کرمان‌موتور به ایسنا، طرح فروش خودروی پیکاپ کرمان‌موتور از امروز خارج از سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی انجام می‌شود.

به گفته مدیران شرکت کرمان‌موتور، این شرکت با برنامه‌ریزی برای افزایش تولید خودروهای سواری خود در سال جاری تصمیم دارد تا هر چه بیشتر به نیاز بازار پاسخ گفته باشد و ضمن عرضه تولید سواری‌ها، در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای سواری در ایجاد ثبات و تعادل بازار خودرو به کمک وزارت صمت و شورای رقابت بیاید./
https://www.asianews.ir/u/a6p
اخبار مرتبط
شرکت ایران خودرو از تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه می کند.
در حالی که قیمت خودرو در روزهای با افزایش همراه بود؛ قیمت محصولات سایپا نیز با رشد نسبی همراه شده است.
در زمان رأی‌گیری برای عدم رأی اعتماد به وزیر صمت ۲۷۰ نماینده مجلس حضور داشتند و فاطمی امین تنها با ۱۳۷ رای موافق از مجلس رأی اعتماد دریافت نکرد.
شرایط پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو جهت بخش سوم اولویت های تابستان ۱۴۰۲ با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.
همه خودروهایی که در خیابان می‌بینیم، نیاز به سرویس دوره ای دارند و اگر قطعات مختلف خودرو در زمان مناسب خود سرویس شوند، هزینه سنگینی روی دست مالک نخواهند داشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید