صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۳:۵۸
کد خبر: 14613
گزارشگر: 213
۴۹۸۲
۲
۰
۲
خبر مهم مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

تغییر زمان تحویل خودروهای ثبت نامی/جزئیات و موعد تحویل

تغییر زمان تحویل خودروهای ثبت نامی/جزئیات و موعد تحویل
مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اشاره به اتمام بررسی‌ها در طرح امکان تغییر خودرو در سامانه یکپارچه، گفت: بیش از ۱۰۸ هزار نفر خودروهایشان را یک فصل زودتر دریافت خواهند کرد.

به گزارش آسیانیوز، مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اشاره به اتمام بررسی‌ها در طرح جابه‌جایی محصولات و امکان تغییر خودرو در سامانه یکپارچه، گفت: تعداد ۱۰۰ هزار نفر از مجموع متقاضیان در این طرح، امسال خودروی خود را تحویل می‌گیرند.

زمان تحویل خودروهای ثبت نامی به گروهی از افراد
 پنجم اردیبهشت امسال سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای متقاضیانی که نوبت تحویل خودروی آنان سال ۱۴۰۳ اعلام شده بود، باز شد.

ایرنا نوشت با توجه به استقبال قابل توجه از چند مدل خودروی شرکت ایران خودرو که باعث شد زمان تحویل خودرو برای این افراد سال آینده تعیین شود، برای این دسته از متقاضیان امکانی فراهم شد تا با انتخاب خودروی دیگری زمان تحویل خودروی خود را کاهش دهند.

بر این اساس، متقاضی می‌توانست برای تغییر محصول اقدام و اولویت دیگری را انتخاب کند؛ به این ترتیب و با توجه به امکان فراهم شده، خریدار پنج محصول را بر اساس اولویت در سامانه یکپارچه خودرو انتخاب می‌کرد و سپس به صورت خودکار هر کدام از خودروهایی که امسال ظرفیت و امکان تحویل داشته باشد را دریافت خواهد کرد.

برپایه این گزارش، بررسی‌ها در این زمینه روز گذشته به اتمام رسید و در سامانه یاد شده اطلاع‌رسانی شد.

«مهدی تقدسی»، مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در این زمینه افزود: تعداد ۲۰۸ هزار نفر در این طرح و جابه‌جایی خودروها شرکت کرده بودند که از بین آنان ۱۰۰ هزار نفر که پنج اولویت خود را اعلام کرده بودند، تا پایان امسال خودروهای خود را تحویل خواهند گرفت.

وی بیان‌داشت: بقیه ۱۰۸ هزار نفر دیگر، افرادی بودند که همه پنج اولویت را در سامانه تعیین نکرده بودند و به‌طور مشخص افرادی هستند که خواستار دریافت خودروهای تارا و رانا بودند. اما با توجه به محدودیت تیراژ این خودروها امسال آنها را دریافت نخواهند کرد؛ در حالی که اگر سه گزینه دیگر و سایر خودروسازان را انتخاب می‌کردند، به‌طور قطع امسال خودرویی دریافت می‌کردند.

تقدسی خاطرنشان‌کرد: با توجه به جابه‌جایی انجام شده، این ۱۰۸ هزار نفر باقی‌مانده خودروهایشان را یک فصل زودتر دریافت خواهند کرد.

-----------

بیشتر بخوانید

مالیات بر عایدی شامل خودرو هم شد/رقم نجومی مالیات برای برخی از مالکان خودرو

------------------------------


طرح جوانی جمعیت
وی همچنین با اشاره به طرح جوانی جمعیت، تصریح‌کرد: با توجه به اتمام بررسی افراد حاضر در این طرح، تا پایان وقت اداری امروز نتایج آن به همراه اولویت‌های تخصیص خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد و به‌طور مشخص افراد می‌توانند زمان و فصل دریافت خودروهای خود را مشاهده کنند./

------------

بیشتر بخوانید

ثبت نام ایران خودرو آغاز شد/شرایط متقاضیان و جزئیات

---------------------------

پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/a9v
اخبار مرتبط
با اعلام نتایج تغییرات اولویت‌های تغییر خودروی انتخابی تعدادی از مشتریان انجام نشده و با اعلام "عدم تخصیص"، همان نوبت‌های اولیه در سال ۱۴۰۳ برایشان ثبت شده است.
جدیدترین اطلاعیه ایران خودرو درباره طرح دومین پیش فروش ایران خودرو در سال 1402 منتشر شد.
براساس طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس، گفته می‌شود ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه خودرو مشمول مالیات بر عایدی سرمایه است.
ثبت نام مرحله دوم سامانه فروش یکپارچه آغاز شد و سایپا اعلام کرده در دومین مرحله فروش از 16 اردیبهشت شرکت خواهد کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ساناز
۱۴۰۲/۰۲/۲۵
0
0
0

سلام ببخشید واسه ما ۱۰۸ هزار نفر که امسال خودرویی درنیومده گفتید نوبتون یک فصل میاد جلوتر اما تو سامانه هنوز تغییری نکرده؟؟؟؟کی بروزرسانی میشه؟؟

محمد
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
0
0
0

هنوز خودرویی ک قرار بود پنجم اردیبهشت چهار صد و دو تحویل بدید رو تحویل نداده و تاریخ تحویلشو به بیست و پنجم خرداد تغییر دادید بعد دم از تحویل زودتر از موعد میزنید؟


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید