صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۲:۳۹
کد خبر: 14735
گزارشگر: 213
۱۹۹۰
۰
۰
۲
فروش فوری خودرو

ثبت نام پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو تا پاییز امسال+جزئیات

ثبت نام پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو تا پاییز امسال+جزئیات
ایران خودرو از برنامه فروش پاییزی خود خبر داد و قرار است شش محصول خود را عرضه کند.

به گزارش آسیانیوز، ایران خودرو از برنامه فروش پاییزی خود رونمایی کرد. این خودروساز قرار است برای متقاضیان دور اول فروش با ساز و کار نوبت‌دهی، شش محصول خود را عرضه کند.

 ایران خودرو برای آن دسته از متقاضیانی که در دور اول فروش با ساز و کار نوبت‌دهی موفق شدند ثبت‌نام کنند، شش محصول خود یعنی پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی، پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک، سمند سورن پلاس بنزینی، سمند سورن پلاس دوگانه‌سوز، دنا پلاس با گیربکس دستی، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ را عرضه می‌کند.

مدیران ایران خودرو تاکید کرده‌اند مشتریان محصولات یاد شده ۸ روز فرصت دارند تا نسبت به واریز مبلغ پیش‌پرداخت اقدام کنند. متقاضیان پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی باید حدود ۱۳۷ میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت واریز کنند.

مشتریان همین خودرو با گیربکس اتوماتیک نیز حول و حوش ۱۶۷ میلیون تومان باید در پیش پرداخت به حساب آبی‌های جاده مخصوص واریز کنند.

به گزارش اکو ایران، طرفداران دناپلاس دستی نیز چنانچه قصد دریافت خودروی ثبت‌نامی خود را دارند باید مبلغی نزدیک به ۱۳۳ میلیون تومان را در قالب پیش پرداخت در اختیار ایران خودرو قرار دهند. مبلغ حدود ۱۸۴ میلیون تومان نیز رقم اعلامی برای پیش‌پرداخت دنا با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ است.

---------------

بیشتر بخوانید

آخرین مهلت ثبت‌ نام در طرح یکپارچه فروش خودرو تا ۲۹ اردیبهشت +جزئیات

-------------------------------

 سمند سورن پلاس بنزینی با پیش‌پرداخت ۱۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در این طرح فروش حاضر است و متقاضیان مدل دوگانه‌سوز آن نیز باید نزدیک به ۱۴۹ میلیون تومان را به حساب ایران خودرو واریز کنند.


موعد تحویل تمام خودروهای نام‌برده نیز مهر ۱۴۰۲ است. البته متقاضیان دقت کنند که الباقی مبلغ را بر اساس قیمت روز در زمان تحویل به این خودروساز پرداخت خواهند کرد./

--------------

بیشتر بخوانید

 

https://www.asianews.ir/u/ad2
اخبار مرتبط
نایب رئیس شورای رقابت گفت: مصوبه این‌شورا درباره قیمت خودروهای مونتاژی اجرا خواهد شد و قیمت خودروهایی که اعلام نشده‌اند هفته بعد اعلام خواهد شد.
متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه خودرو ۱۰ روز فرصت دارند که برای خرید خودرو به این سامانه مراجعه کنند
خودروسازان بخش خصوصی تا زمان انجام محاسبات جدید به مدت یک سال می‌توانند با قیمت بهمن ماه ۱۴۰۱ نسبت به فروش محصولات خود اقدام کنند.
دومین طرح سامانه یکپارچه خودرو از ۲۰ اردیبهشت آغاز شد و تا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید