صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۵:۱۶
کد خبر: 14748
گزارشگر: 213
۵۰۰
۰
۰
۱
ثبت نام خودرو

جزئیات ثبت نام در مرحله دوم طرح یکپارچه/چگونه حساب وکالتی باز کنیم؟

جزئیات ثبت نام در مرحله دوم طرح یکپارچه/چگونه حساب وکالتی باز کنیم؟
در حالی که مرحله دوم ثبت نام خودرو در طرح یکپارچه آغاز شده است، ایران خودرو و سایپا برای متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌های خودروسازی شرط جدیدی در نظر گرفته‌اند.

به گزارش آسیانیوز، ایران خودرو و سایپا برای متقاضیان خرید خودرو از بورس کالا یا شرکت‌های خودروسازی شرط جدیدی در نظر گرفته‌اند. این شرط جدید داشتن حساب وکالتی در یکی از بانک‌های عامل مانند بانک تجارت، ملت، ملی، رفاه و اقتصاد نوین است.

به گزارش تجارت نیوز وجود حساب وکالتی نیز تضمینی برای پرداخت هزینه خرید خودروست. در ادامه مراحل افتتاح حساب وکالتی توضیح داده می‌شود.

۱- ورود به لیست کارگزاری‌های فعال

 در اولین قدمی که باید برای افتتاح حساب وکالتی برداشت، ورود به سامانه جامع مدیریت سفارش‌های کارگزاری است. پس از آن باید به بخش کارگزاری‌های فعال وارد شد.

۲- انتخاب کارگزاری مورد نظر

در مرحله دوم باید کارگزاری مورد نظر خود را انتخاب کرد. با انتخاب کارگزاری کاربر به سامانه جامع مدیریت سفارش‌های کارگزاری (EBGO) هدایت می‌شود. اکنون نوبت به آن می‌رسد که کاربر روی گزینه «اخذ کد آنلاین بورس کالا» کلیک کند.


۳- ورود اطلاعات شخصی

با باز شدن صفحه نوبت به ورود اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، اطلاعات نشانی و اطلاعات مالی متقاضی می‌رسد. سپس باید مدارک مورد نیاز را بارگذاری کرد.

۴- پایان ثبت‌نام برای دریافت کد بورسی

اکنون متقاضی ثبت‌نام را برای دریافت کد بورسی تکمیل کرده است. در بخش اطلاعات بانکی می‌توان برای افتتاح حساب وکالتی معرفی‌نامه دریافت کرد.

۵- افتتاح حساب وکالتی در بانک عامل

یک مرحله دیگر از باز کردن حساب وکالتی، افتتاح حساب نزد یکی از بانک‌هایی است که این خدمت را به متقاضیان خرید خودرو از بورس کالا یا شرکت‌های خودروسازی ارائه می‌دهند. پس از آن باید از طریق سامانه اینترنتی بانک عامل مورد نظر، حداقل ۹۰ میلیون تومان به حساب وکالتی واریز کرد.

------------------

بیشتر بخوانید

ثبت نام پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو تا پاییز امسال+جزئیات

-------------------------------------

۶- ارائه شماره حساب وکالتی به کارگزاری

وقتی کاربر تصمیم خرید خودرو از شرکت خودروسازی ایران خودرو یا سایپا دارد، باید شماره حساب را در پروفایل خود در سایت خرید خودروی هر شرکت ثبت کند./

---------------

بیشتر بخوانید

آخرین مهلت ثبت‌ نام در طرح یکپارچه فروش خودرو تا ۲۹ اردیبهشت +جزئیات

-------------------------------

https://www.asianews.ir/u/ade
اخبار مرتبط
ایران خودرو از برنامه فروش پاییزی خود خبر داد و قرار است شش محصول خود را عرضه کند.
نایب رئیس شورای رقابت گفت: مصوبه این‌شورا درباره قیمت خودروهای مونتاژی اجرا خواهد شد و قیمت خودروهایی که اعلام نشده‌اند هفته بعد اعلام خواهد شد.
متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه خودرو ۱۰ روز فرصت دارند که برای خرید خودرو به این سامانه مراجعه کنند
یزد - جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارق به عنف خودرو خبر داد و گفت: متهم به 2 فقره سرقت مغازه نیز اعتراف کرد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید