صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۸:۱۳
کد خبر: 14798
گزارشگر: 213
۲۰۱۲
۰
۰
۱
ثبت نام خودرو

اعلام زمان انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه+جدول و جزئیات

اعلام زمان انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه+جدول و جزئیات
متقاضیان برای انتخاب خودرو مد نظر خود باید وارد سامانه www.esalecar.ir شوند و از میان ۲۳ محصول عرضه شده، خودروی مد نظر خود را انتخاب کنند.

به گزارش آسیانیوز، مهلت افتتاح حساب وکالتی در سامانه یکپارچه تمام شده و حالا متقاضیان خرید خودرو باید خودروی مدنظر خود را تهیه کنند.  

بر اساس زمان بندی اعلام شده، مرحله اول ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه بود. فرصتی برای افتتاح حساب وکالتی.

با اتمام این دوره، متقاضیان وارد مرحله دوم ثبت نام شدند. در این مرحله، اطلاعات بانکی متقاضیان از بانک‌های عامل به سامانه یکپارچه ارسال می‌شود تا مشخص شود که چه کسانی ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی خود بلوکه کرده ‌اند.

مرحله بعدی ثبت نام خودرو از سوم تا دهم خرداد ماه است. این بازه زمانی یک هفته‌‌ای، زمان انتخاب خودروی مورد نظر در سامانه یکپارچه خودرو است. متقاضیان برای انتخاب خودرو مد نظر خود باید وارد سامانه www.esalecar.ir شوند و از میان 23 محصول عرضه شده، خودروی مد نظر خود را انتخاب کنند.

 ثبت نام حساب وکالتی خودرو تمدید می‌شود؟
در مرحله بعد، قرعه کشی برای اولویت بندی زمان دریافت خودروها در روز هفدهم اردیبهشت ماه انجام می‌شود و از ۱۸ تا ۳۱ خرداد ماه اطلاعات متقاضیان و حذف افرادی که واجد شرایط تقاضا نیستند (مطابق پایش ثبت احوال، ناجی و غیره) انجام می‌شود.

همچنین در روز دهم تیرماه ۱۴۰۲ پایش پنج اولویت متقاضیان انجام و در سامانه اعلام می‌شود. بالاخره در روز پانزدهم تیرماه، امکان ثبت نام متقاضی بر اساس فراخوان خودروساز بر مبنای زمان بندی اعلامی انجام خواهد شد.

بر اساس وعده‌های داده شده، زمان تحویل همه خودروهای عرضه شده در این مرحله سال ۱۴۰۲ است و نباید زمان تحویل خودروها به سال ۱۴۰۳ موکول شود. البته روی این نکته هم تاکید شده که اگر تقاضا برای خرید محصولی بالا باشد و زمان تحویل به سال ۱۴۰۳ موکول شود، متقاضیان مانند مرحله اول می‌توانند نوع خودروی خود را تغییر دهند که بتوانند آن را زودتر تحویل بگیرند.

تمام شده خودرو و قیمت دستوری کارخانه

ثبت نام خودرو


لیست خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه
شرکت سایپا خودروهای اطلس، کوییک مدل GX، کوییک اتوماتیک، ساینا S اتوماتیک، کوییک R مدل GX، شاهین، شاهین اتوماتیک، ساینا مدل GX و ساینا S را عرضه خواهد کرد.(تجارت نیوز)

شرکت مدیران خودرو ریزو ۶ پرو، آریزو ۸ پرو، X۵۵ پرو، X۲۲ پرو اتوماتیک، X۲۲ پرو دنده‌ای و آریزو ۵ توربو را در سامانه یکپارچه عرضه می‌کند و فرداموتورز خودروهای فردا SX۵، فردا T۵ و سوبا M۴ و کرمان‌موتوز جک S۳، جک J۴ و جک J۷ را عرضه می‌کند./

https://www.asianews.ir/u/aes
اخبار مرتبط
شرکت آرین پارس موتور در مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو لاماری ایما را باز هم عرضه کرد.
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: سایت سامانه از سوم تا ۱۰ خرداد ماه برای ثبت درخواست متقاضیان خرید خودرو فعال است.
افتتاح حساب وکالتی در سامانه یکپارچه از ۱۹ اردیبهشت آغاز شد و تا ساعت ۲۴ دیروز جمعه ۲۹ اردیبهشت ادامه داشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید