صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ / ۱۳:۴۳
کد خبر: 14939
گزارشگر: 213
۱۲۱۶
۰
۰
۳
ثبت نام خودرو

آخرین مهلت ثبت‌‌نام خودرو در سامانه یکپارچه/احتمال تمدید وجود دارد؟

آخرین مهلت ثبت‌‌نام خودرو در سامانه یکپارچه/احتمال تمدید وجود دارد؟
مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد به پایان می‌رسد و احتمال تمدید آن نیز وجود دارد.

به گزارش آسیانیوز، گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از چهارشنبه هفته گذشته برای ثبت درخواست پنج اولویت خودرویی متقاضیان واجد شرایط شروع شده بود و امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد به پایان می‌رسد. تا کنون خبری از تمدید این مهلت نیز منتشر نشده است.

 امروز (چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه) مهلت ثبت درخواست پنج اولویت متقاضیان واجد شرایط که موعد مقرر (۲۰ الی ۲۹ اردیبهشت ماه) برای تعریف حساب وکالتی و واریز و بلوکه کردن وجه ۱۰۰ میلیون تومانی اقدام کرده بودند و بانک‌ها نیز اسامی آن‌ها را به سامانه یکپارچه تخصیص خودروها ارسال کرده بودند، به اتمام می‌رسد.

این مهلت از چهارشنبه هفته گذشته (سوم خرداد ماه) رسماً آغاز شد، اما حدود یک روز و نیم دچار اختلال بود و از بعد از روز پنجشنبه فعال شد و متقاضیان توانستند برای ورود و ثبت درخواست خودرویی خود اقدام کنند و همانطور که اشاره شد، امروز این مهلت به پایان می‌رسد.

به گزارش تجارت نیوز،این طرح در سه قالب طرح ویژه متقاضیان عادی، طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و همچنین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرایی شده و ۲۳ محصول از چهار شرکت سایپا، مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای (مصوب شورای رقابت) عرضه شده است.

مهلت ثبت‌نام خودرو هنوز تمدید نشده است
چنانچه این مهلت تمدید نشود (تا این لحظه خبری از تمدید این مهلت نیست)، فرایند پایش‌ها آغاز می‌شود و ثبت‌نام‌کنندگان در لیست نوبت‌دهی یا حق تقدم خرید قرار خواهند گرفت و پس از آن قرعه‌کشی نوبت‌دهی انجام می‌شود.

طبق آنچه که در ابتدا گفته شده بود، چهارشنبه هفته آینده (۱۷ خرداد ماه)، اولویت‌بندی با نظارت دستگاه‌های نظارتی ذی‌ربط انجام خواهد شد.

-------------

بیشتر بخوانید

ثبت نام پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو تا پاییز امسال+جزئیات

-------------------------------------

در رابطه با امکان برداشت پول‌های بلوکه شده مشتریان، در مرحله اول فروش یکپارچه اینگونه بود که افراد پس از اعلام لیست نوبت‌دهی می‌توانند ۱۰۰ میلیون تومان خود را برداشت کنند؛ بر همین اساس نیز روز گذشته، خبری در فضای مجازی منتشر شد که مشتریان می‌توانند از ۲۴ خرداد ماه (که زمان اعلامی لیست اولیت‌بندی و نوبت تحویل مشتریان است) وجه مسدود شده خود را برداشت کنند؛ این موضوع هنوز تایید نهایی نشده، اما به احتمال بسیار درست است./


https://www.asianews.ir/u/ain
اخبار مرتبط
مدیر روابط عمومی شورای رقابت گفت: روش های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به مدت یکسال از جمله در رهن گرفتن سند خودرو،، حذف شده است.
به دنبال آغاز ثبت نام مرحله دوم ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو و بروز اختلال در سایت، سامانه یکپارچه اکنون فعال است و متقاضیان می‌توانند فرایند ثبت نام خودرو را تکمیل کنند.
همزمان با شروع فاز دوم ثبت نام در سامانه یکپارچه، ایران خودرو هفت محصول خود را تا پاییز به متقاضیان عرضه می کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید