یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۳:۲۵
کد خبر: 1518
گزارشگر: 99
۳۲۰
۰
۰
۰
بازار سهام

اولین روز کاری بورس در سال ۹۹ تا سه شنبه 4 فروردین ماه

پس از پایان کار بازار سهام در چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه امسال، این بازار طبق تعطیلی‌های رسمی ثبت شده در تقویم‌ها تا دوشنبه، چهارم فروردین ماه سال بعد تعطیل خواهد بود
پس از پایان کار بازار سهام در چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه امسال، این بازار طبق تعطیلی‌های رسمی ثبت شده در تقویم‌ها تا دوشنبه، چهارم فروردین ماه سال بعد تعطیل خواهد بود و از سه‌شنبه هفته بعد فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.بازار سهام تا چه روزی از سال ۹۹ فعالیت خواهد داشت؟ اولین روز کاری آن در سال بعد چه روزی است؟
پس از پایان کار بازار سهام در چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه امسال، این بازار طبق تعطیلی‌های رسمی ثبت شده در تقویم‌ها تا دوشنبه، چهارم فروردین ماه سال بعد تعطیل خواهد بود و از سه‌شنبه، پنجم فروردین ماه هفته بعد فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
بدین ترتیب در هفته اول فروردین سال آینده، بازار سهام دو روز پنجم و ششم فروردین ماه فعالیت خواهد داشت و در هفته دوم نوروز هم شتبه، نهم تا دوشنبه یازدهم فروردین ماه در این بازار، معاملات انجام خواهد شد. بنابراین در دو هفته نوروز سال ۹۹ بازار سهام تنها پنج روز کاری خواهد داشت و پس از آن از هفته سوم به روال معمول هفتگی خود بازخواهد گشت.
در سال ۹۸ نیز اولین روز کاری بازار سهام پنجم فروردین ماه بود که در آن روز، شاخص کل با ۵۳۵ واحد رشد به ۱۷۹۱۹۴ واحد رسیده بود.
امیر وکیلیان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید