صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین
نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۳:۲۹
کد خبر: 1539
گزارشگر: 99
۳۱۲
۰
۰
۰
عبور کمک 36 میلیاردتومانی شرکت های صنایع معدنی برای کرونا

100 میلیارد دیگر پرداخت می شود

رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو خبر داد: ارزش کمکهای نقدی بلاعوض شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی برای مقابله با ویروس کرونا، به 36.8 میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان ایمیدرو، دکتر خداداد غریب پور با ارایه جدیدترین گزارش کمک های این حوزه در راستای دستور وزیر صنعت معدن و تجارت، تصریح کرد: 14 شرکت بزرگ شامل فولاد مبارکه، ملی صنایع مس، گل گهر، چادرملو، گهر زمین، توسعه معادن و فلزات، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، ایرالکو، اُپال پارسیان، ملی فولاد، تهیه و تولید مواد معدنی ایران، منطقه ویژه خلیج فارس و آلومینای جاجرم در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی، اقدام به پرداخت مبلغ فوق کرده اند.
وی ادامه داد: به زودی رقمی معادل 100 میلیارد تومان دیگر از سوی این بخش و با مدیریت سازمان ایمیدرو برایکمک به هموطنان گرامی و مقابله با این ویروس پرداخت خواهد شد.
تامین ارز مورد نیاز خریدهای پزشکی
رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو همچنین در بخش دیگری از سخنان خبر داد که این سازمان در تامین ارز برای خرید تجهیزات پزشکی با وزارت بهداشت همکاری می کند.
غریب پور با اشاره به اقدامات اخیر این شرکت ها در حوزه مسوولیت اجتماعی، یادآور شد: طی هفته های اخیر نیزکمک هایی شامل تولید و یا خرید انواع ماسک و ... از سوی این شرکت ها در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی استان ها قرار گرفت.
به گفته غریب پور، طبق هماهنگی های انجام شده این شرکت ها علاوه بر استان محل فعالیت، به سایر استان هایی که با کمبود تجهیزات بهداشتی در این زمینه مواجه هستند کمک رسانی کرده اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید