صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۳
کد خبر: 1553
گزارشگر: 2
۵۲۱
۰
۰
۲
وزارت ورزش همچنان عزل و نصب می‌کند!

تعداد تغییرات عجیب در دوران کرونا !!

وزارت ورزش در دوران کرونا که بخشی از آن با تعطیلات نوروزی نیز همراه بوده، با سرعتی بیشتر از قبل به عزل و نصب مدیران می‌پردازد.

طی دو ماهی که ایران در تب کرونا می‌سوزد، دو انتخابات فدراسیون‌ها برگزار شده که یکی ابطال شد. انتخابات فدراسیون فوتبال را هم فیفا لغو کرد.
انتخابات فدراسیون معلولین در حالی برگزار شد که اغلب مسئولیت هیات‌ها به دلیل درصد بالای جانبازی و ریسک ابتلا به کرونا، امکان سفر به تهران و حضور در مجمع را نداشتند.
در انتخابات ابطال شده دوومیدانی، احسان حدادی به عنوان نماینده ورزشکاران حضور داشت که خود به این ویروس مبتلا شده است.
فدراسیون فوتبال هم مهدی محمدنبی را به عنوان سرپرست دبیر کلی برگزید اما فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه، انتصاب او را غیر قانونی دانسته‌اند.
در این مدت انتصابات داخلی در چندین فدراسیون هم بدون تشکیل مجمع و جلسه، صرفاً با صدور ابلاغ انجام شده. برخی فدراسیون‌ها هم تغییراتی در کادر فنی تیم‌های ملی اعمال کرده‌اند.
باشگاه استقلال این فصل را با امیرحسین فتحی آغاز کرد، با رفتن استراماچونی، ماموریت فتحی نیز در استقلال به پایان رسید.
استقلالی‌ها طی دو ماه گذشته، سه چهره مختلف را پشت میز مدیریت‌شان دیده‌اند. اولین نفر اسماعیل خلیل‌زاده بود. فردی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان فیروزگر بستری شد.
نفر دوم علی فتح‌الله‌زاده بود که در ابتدا بیماری‌اش را تکذیب می‌کرد اما در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا تایید کرد که به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل استعفا داده.
نفر سوم احمد سعادتمند است. او نیز در حالی که سوگوار برادرش بود، مدیریت استقلال را پذیرفت. این تعداد تغییر در فوتبال جهان در دوران کرونا بی نظیر است.
تغییراتی که طبق گفته فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، هیچ گشایشی در مشکلات فراوان این باشگاه ایجاد نکرده.
پرسپولیس که سه سال پیاپی قهرمان شده و طبیعتاً باید ثبات مدیریتی داشته باشد، فصل را با سه تغییر در مدیریت دنبال کرده.
ایرج عرب، محمدحسن انصاریفرد و حالا مهدی رسول‌پناه که رسانه‌های ورزشی در ایران او را دندانپزشک اختصاصی وزیر ورزش معرفی کرده‌اند.
تغییرات در سایر باشگاه‌ها نیز بی اعتنا به کرونا در حال انجام است. حبیب کاشانی نامزد بسیجی انتخابات فدراسیون فوتبال، جایگزین مصطفی مدبر (تیمسار غفور درجزی) در رأس باشگاه سایپا شده است.

نوید جمشیدی
اخبار مرتبط
المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل ویروس جدید کرونا به سال آینده معوق شد.
سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۰
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید