صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۳۱ تیر ۱۴۰۲ / ۱۱:۵۸
کد خبر: 15706
گزارشگر: 213
۱۴۶۶
۰
۰
۱
کنگره آمریکا اعلام کرد

پنهان کاری درباره فرازمینی ها تمام شد

پنهان کاری درباره فرازمینی ها تمام شد
کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد پنهان کاری از مردم درباره وجود پدیده فرازمین و بشقاب پرنده را خاتمه می دهند و بر این اساس یک نشست عمومی درباره یوفوها(UFO) برگزار خواهد شد.

به گزارش آسیانیوز، کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا در حال آماده‌شدن برای برگزاری جلسات استماع در مورد آنچه دولت و به‌ویژه ارتش در مورد بشقاب پرنده‌ها می‌دانند، است و قرار است افشاگران یوفوها هفته آینده در مقابل آنها شهادت دهند.

 بزرگ‌ترین جلسه استماع عمومی درباره پدیده‌های هوایی ناشناس که با نام یوفو(UFO) نیز شناخته می‌شوند، از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، این اطلاعیه توسط یکی از نمایندگان کنگره آمریکا به نام تیم بورچت(Tim Burchett) رئیس کمیته نظارت کنگره از طریق توییتر اعلام شده است. وی نوشت: کمیته نظارت مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ جولای جلسه استماعی درباره یوفوها برگزار خواهد کرد.

وی افزود: ما پنهان کاری را تمام کرده‌ایم.

به نقل از آی‌ای، رتصمیم برای برگزاری این جلسه در پی ادعاهای تایید نشده توسط یک مقام اطلاعاتی سابق به نام دیوید گراش(David Grusch) مبنی بر این که ارتش ایالات متحده احتمالاً فضاپیمای بیگانه سقوط کرده‌ای را کشف کرده است، گرفته شده است. نمایندگان کنگره آمریکا در واکنش به این ادعاها قول داده‌اند که درباره این پدیده‌های هوایی ناشناخته بیشتر تحقیق کنند. این در حالی است که پنتاگون این ادعاها را رد کرده است.

--------------

بیشتر بخوانید

پرونده یوفوها بررسی می شود/بیگانگان فضایی «ماهیت فیزیکی» دارند

--------------------------------


یک مقام اطلاعاتی مدعی است که دولت هواپیماهای بیگانه(یوفو) دارد.

بر اساس گزارش‌ها، دیوید گراش ادعا کرده است که دولت ایالات متحده در حال اجرای یک برنامه مخفی است که بر بازیابی بقایای فضاپیمای سقوط‌ کرده غیر انسانی و تلاش برای مهندسی معکوس این فناوری متمرکز است.

یک گروه از قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی، جزئیات بیشتری در مورد جلسه استماع آتی ارائه کردند. شاهدان این جلسه شامل دیوید گراش به همراه دو خلبان سابق نیروی دریایی خواهند بود که یکی از آنها ویدئویی از یک یوفو را در نزدیکی جت جنگنده خود گرفته است.

بورچت تصریح کرد که هدف از این جلسه ارائه شواهدی از موجودات فرازمینی یا بشقاب پرنده‌ها و برخوردی از جنس احساسات نیست، بلکه بیشتر به حق مردم برای دانستن و مساله اعتماد بین دولت و شهروندانش متمرکز است.

وی افزود: ما قرار نیست شما را با یک مرد سبز رنگ مواجه کنیم. موضوع این نیست. واقعیت این است که مردم آمریکا شایسته دانستن هستند و بهتر است مراقب دولتی باشید که به مردمش اعتماد ندارد.

خبرنگاران از کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مورد اینکه آیا به یوفوها و فرازمینی‌ها اعتقاد دارد یا خیر، سؤال کردند. وی پاسخ داد: من به بررسی ادامه خواهم داد.

سپس به شوخی گفت: اما فکر می‌کنم اگر یک بشقاب پرنده پیدا کرده بودیم، وزارت دفاع به ما می‌گفت؛ زیرا احتمالاً می‌خواهند پول بیشتری درخواست کنند.

----------------

بیشتر بخوانید:

دولت آمریکا گفت بشقاب‌پرنده‌ها «غیرزمینی» هستند

------------------------------------------------------------


مک کارتی افزود: من دوست دارم همه حقایق و اطلاعاتی را که داریم، ببینم. من از اینکه مردم آمریکا ببینند ما چه داریم و به کجا می‌رویم، حمایت می‌کنم.

بورچت همراه با یکی دیگر از نمایندگان به نام آنا پائولینا لونا از فلوریدا، تحقیقات این هیئت را در مورد یوفوها رهبری می‌کنند. آنها می‌گویند که با مخالفت برخی از سازمان‌های دولتی مواجه شده‌اند، اما مصمم به ادامه هستند.

بورچت می‌گوید: «ما در این هیات متخصصانی خواهیم داشت و از برخی سازمان‌ها بازخورد می‌گیریم. من از حکومتی که به مردم اعتماد ندارد، خسته شده‌ام.

دفتر پنتاگون که مسؤول بررسی یوفوهاست، بیش از ۸۰۰ مورد از آنها را در چندین دهه بررسی کرده است، اما می‌گوید که نمی‌تواند هیچ یک از آنها را به بیگانگان مرتبط کند.

اغلب گزارش‌ها دارای توضیحات پیش پا افتاده‌ای مانند این که بالون، سیستم‌های هوایی بدون سرنشین و پدیده‌های طبیعی یا سایر منابع قابل شناسایی بوده‌اند، در حالی که تنها درصد بسیار کمی از آنها را می‌توان واقعا غیر عادی و غیر قابل توضیح نامید./


https://www.asianews.ir/u/b3d
اخبار مرتبط
بخشی از تاریخ فضایی در یک حراجی به قیمت ۷۴۴ هزار و ۹۹۴ دلار آمریکا فروخته شد.
وزیر بهداشت گفت: به هیچ وجه تغییری در وضعیت ارزی داروها در سال جاری نخواهیم داشت!
دفتر امنیت دیپلماتیک وزارت امورخارجه آمریکا در بخش موسوم به «پاداش برای عدالت» برای دریافت اطلاعات درباره شبکه مالی سپاه پاسداران ایران ۱۵ میلیون دلار جایزه در نظر گرفته است.
بانک‌های عامل فروش ارز مسافرتی در فرودگاهها معرفی شدند.
در حالی که از امروز سه شنبه ۱۵ فروردین، معاملات ربع بهار آزادی در سامانه معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران آغاز شد؛ عموم مردم می توانند با مراجعه به نشانی www.ice.ir ربع سکه خریداری کنند.
بانک مرکزی، دستورالعمل اجرایی نحوه فروش اسکناس از طریق واریز به حساب ارزی بانکی مشتری را منتشر کرد.
بازار ارز در اولین روز پس از تعطیلات نوروز، روندی نزولی را تجربه کرد؛ در حالی که یک کارشناس گفت آنچه از رشد واقعی قیمت دلار جلوگیری می کند، رفع تحریم هاست.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید