صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۳۱ تیر ۱۴۰۲ / ۱۶:۰۹
کد خبر: 15714
گزارشگر: 2
۷۶۵
۰
۰
۳
حیثیت گمشده، پدر گواردیولا و سریال دفتر یادداشت

دانلود قسمت سوم سریال ملتهب و هیجان انگیز حیثیت گمشده

دانلود قسمت سوم سریال ملتهب و هیجان انگیز حیثیت گمشده
تازه ترین قسمت سریال حیثیت گمشده همینک آماده توزیع و دانلود شده است. لینک دانلود قسمت اول سریال دفتر یادداشت در ادامه این نوشتار درج شده است. همچنین شایان توجه است که قسمت اول پدر گواردیولا و قسمت دهم سریال قهوه ترک هم در هفته جاری پخش خواهند شد. شما می توانید همگی این عناوین را از سایت کول دانلود، تماشا و یا دانلود نمایید. به زودی و با وقفه ای کوتاه فیلم های جدید جنگ جهانی سوم و ابلق نیز در جدول پخش هفتگی کول دانلود قرار خواهند گرفت!

قسمت ۳ حیثیت گمشده !

 

به گزارش کول دانلود پس از دوره ای نسبتا طولانی رکود در شبکه نمایش خانگی و پخش سریال های نه چندان جذاب، سریال حیثیت گمشده با وجود فیلمنامه قوی و داستانی ملتهب توانسته است تا حدودی، هیجان را به این مدیوم بازگرداند. این سریال از جمله سریال های موفق امسال بوده است که نشان داده است حرف های بسیاری برای گفتن دارد. بنابراین پیشنهاد جدی داریم که این سریال را از دست نداده و به تماشای آن بنشینید!
حیثیت گمشده – Heysiate Gomshodeh محصول سال ۱۴۰۲ که از ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: محمدرضا منصوری و کارگردانی: سجاد پهلوان زاده تولید و ساخته شده است. شما می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

➢ شما می توانید قسمت ۳ سریال حیثیت گمشده را از لینک:
➢ دانلود قانونی: قسمت سوم سریال حیثیت گمشده
➢ و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال ملتهب و جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
دانلود سریال حیثیث گمشده

 

هنرپیشه های سریال حیثیت گمشده چه کسانی هستند؟

 

مهدی حسینی نیا , بهاره افشاری , نادر فلاح , الناز حبیبی , مهدی زمین پرداز , ستاره پسیانی , امیر نوروزی , بهزاد خلجی , نادر فلاح، آرش فلاحت پیشه، اشکان دلاوری، روزبه ریوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی، جواد پورحیدری، سحر لطفی، مرضیه بدرقه، عباس قلی زاده، عماد درویشی، ابراهیم طلعتی نژاد، محمد مهدی نظری و بازیگران خردسال: آرشیدا درستکار ، آوین فرخی

 

داستان و موضوع حیثیت گمشده حول چه محوری است؟

 

زخمی، عمیق تر از انزوا… ‌پای «حیثیت گمشده» در میان است! امیر (با بازی مهدی حسینی نیا) و هاجر (با بازی بهاره افشاری) زوج جوانی هستند که در کنار یکدیگر زندگی نه چندان شادی را بخاطر نبود و خلا داشتن بچه سپری می کنند. معین زد (معین زندی) آهنگ و موزیک ویدیویی را با نام «دنبال خودم می گردم» برای حیثیت گمشده اجرا کرده است که در واقع تیتراژ پایانی این سریال نیز می باشد

 

زمان دقیق پخش سریال حیثیت گمشده چه روزی است؟

 

سریال حیثیت گمشده ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

در قسمت های پیشین حیثیت گمشده چه خبر؟

 

در قسمت ۱ حیثیت گمشده بیشتر با کارکترهای اصلی قصه آشنا شدیم. سریال با سکانسی از سورپرایز هاجر به مناسبت دومین سالگرد ازدواجشان که برای امیر تدارک دیده است آغاز می شود. جشن کوچک هاجر و امیر که به موضوع نداشتن بچه کشیده می‌شود با عصبانیت هاجر و تلخکامی امیر نیمه تمام می ماند. امیر اوقات و لحظات خوشی را سپری نمی کند او حتی در قهوه خانه و جمع دوستانه اش مورد تمسخر و تحقیر دیگران قرار می گیرد و بخاطر نداشتن بچه نیش و کنایه ها را تحمل می‌کند،زندگی با همسرش نیز سوت و کور و به سردی و دور بودن از هم سپری می شود. بر سر سفره صبحانه هاجر از امیر می خواهد که شب زودتر به منزل برگردد تا بتواند بخاطر موضوعی با او صحبت کند اما در ادامه ی آنچه که شاهد هستیم می بینیم که این گفتگو بخاطر اتفاقی که برای هاجر رخ می‌دهد حاصل نمی شود. در ادامه شاهد هستیم هاجر با طفلی که در آغوشش دارد با استفاده از این بچه کار مواد فروشی انجام می دهد. هاجر پدری پیر و معتاد و خواهری کوچکتر به نام ریحان دارد که در طول روز برای درست کردن غذا و رساندن مواد به دست پدرش با آنها دیدار می‌کند. روز هاجر با بی قراری بچه ای که به همراه دارد شروع میشود،بچه مدام بی قرار و در حال گریه کردن است، همین مساله باعث می‌شود که هاجر با شخصی به نام سهیلا تماس بگیرد تا برای آرام کردن بچه راه حلی نشان دهد، هاجر به توصیه سهیلا در حالی که از چیزی خبر ندارد با خوراندن دارویی که تصورش داروی آرامبخش است بچه را آرام می‌کند. هاجر که پخش مواد را به اتمام رسانده اکنون به منزل پدرش رفته و خواهر کوچکش(ریحان) می گوید که این بچه متعلق به دوستش است و رها نام دارد. در ادامه ریحان با گفتن این جمله که آبجی چرا رها تکان نمی‌خورد که با او بازی کند هاجر را متوجه آنچه که اتفاق افتاده می‌کند. هاجر آشفته در تماس با سهیلا به او می‌گوید که بچه مرده است اما در کمال تعجب می بینیم که با واکنش خونسرد و بی تفاوت سهیلا مواجه می شود. اما هاجر که مطمئن شده کودک نفس نمی کشد به مطب شخصی به نام رسول مراجعه می‌کند و در آنجا با معاینه کودک به یقین می رسد که کودک مرده است. هاجر در فرصتی مناسب به همراه طفل از مطب خارج می‌شود و در تمام لحظات به فکر خودکشی و رهایی از آنچه که در آن گرفتار شده،هست. در ایستگاه مترو تصمیم دارد که به همراه کودک خود را جلوی قطار پرت کند که از طریق دوربین های مدار بسته به او تذکر داده می‌شود و به وسیله مامور مترو به عقب رانده می‌شود.

قسمت دوم از سریال جذاب و هیجان انگیز حیثیت گمشده با سکانسی از گذشته امیر آغاز می شود. امیر به همراه خواهرش با زور و اجبار پدر در حال یادگیری بازی ای هست که امیر هیچگونه اشتیاق و علاقه ای برای انجام آن ندارد اما پدر با توسل به زور و کتک اصرار دارد که امیر این کار را انجام دهد که در نهایت امیر با بر هم زدن بازی و فرار از خانه پدر را در بهت و افسوس فرو می‌برد و زمزمه وار از همسرش گله و شکایت می‌کند که چرا آنها را ترک کرده است. با پایان یافتن این سکانس به زمان حال برمیگردیم و ادامه ی آنچه که برای هاجر رخ داده است. امیر و رسول(که از بستگان امیر می باشد )در تقابل با یکدیگر قرار گرفته اند،امیر با تمام بدبینی و یک عالمه سوال بدون جواب رسول را مورد بازخواست و شماتت قرار می دهد،از اینکه چرا هاجر به سراغ رسول رفته است؟چرا هاجر باید شماره ی جدید رسول را داشته باشد؟ این سوال و جواب های امیر خشم رسول را بر می انگیزد و گفتگوی آنها به خشم و درگیری و در نهایت به ترک کردن رسول از آن شرایط حاد منجر میشود. امیر با اتفاق ناگهانی ای که برای همسرش رخ داده کاملا شوکه و بهم ریخته و آشفته است و در مقابل هر کنشی ناسنجیده ترین واکنش را بروز می دهد. امیر که در ابتدای ماجرا برخورد بسیار تند و زننده ای با پزشک معالج همسرش داشته است اکنون در حالی که تمام تلاشش این است که آرامش خود را حفظ کند به سراغ پزشک همسرش می‌رود و از او بابت رفتار نادرستی که داشته عذرخواهی و با نرمش از او تقاضای کمک و راهنمایی می‌کند. امیر و هاجر که طی سال‌های زندگی مشترکشان به رغم تلاش و درمان فراوان قادر به فرزند آوری نبوده اند اکنون تست مثبت باردار بودن هاجر برای امیر اصلا قابل باور نیست و ذهنش مورد هجوم افکار نادرست قرار گرفته و از خانم دکتر عاجزانه تقاضا دارد راه حلی پیشنهاد بدهد تا بتواند از این افکار رهایی یابد که در نهایت با پیشنهاد تست DNA مواجه میشود تا از طریق خون جنیین و تطابق با امیر به جواب این سوال برسد که آیا جنین به امیر تعلق دارد یا خیر. اما امیر با پروسه ای زمان بر و با هزینه ی زیاد رو به رو است ولی امیر مصمم است که با انجام آن به جواب سوال خود برسد اما گفتن صحبت خانم دکتر که اگر روزی هاجر سلامتی اش را بدست آورد و امیر را برای انجام چنین کاری بازخواست کرد امیر چه جوابی می تواند داشته باشد امیر را دچار شک و تردید می‌کند اما در نهایت با پر کردن فرم های مورد نظر قدم در راه انجام این کار می گذارد. سهیلا که از دوستان هاجر است با موبایلش تماس می‌گیرد و از امیر بابت اتفاقی که برای هاجر پیش آمده مطلع میشود امیر از او می‌خواهد که برای یافتن پدر و مادر کودکی که به همراه هاجر بوده به او کمک کند،سهیلا از طریق یک ویس در حالی که تاکید دارد شخص مورد نظر متوجه نشود که آدرس را از طریق سهیلا به دست آورده به امیر می‌گوید که به سراغ شخصی به نام نسرین برود تا بتواند به جواب سوالش برسد.

حال باید دید که در قسمت سوم حیثیت گمشده چه اتفاقاتی در انتظار است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۳ این سریال می کنیم.

 

قسمت اول سریال پدر گواردیولا

 

سریال پدر گواردیولا نام تازه ترین اثر سعید نعمت الله است که به مرحله پخش رسیده است. قرار است این سریال از تاریخ 12 امردادماه 1402 در سایت کول دانلود منتشر شود. تاریخ پخش پدر گواردیولا قطعی است. تهیه کنندگی این اثر بر عهده جواد نوروزبیگی و همچنین نویسنده کار نیز باز هم سعید نعمت الله می باشد.
نعمت الله درباره ممیزی و اصلاحات سریالش توضیح داده: «به هر حال ممیزی و اصلاحات در زمان پخش وجود دارد اما آنچه در این جلسات مطرح شد موارد ریشه‌ای نیستند. مواردی مانند سیگار و…. من از این جلسات استنباط‌های خوبی داشته‌ام. باید صبر کنیم تا ببینیم نکاتی که درنهایت مطرح می‌شود، چیست.ما حدود ۶ قسمت را به ساترا داده بودیم و این قسمت‌ها را اعضای شورا به‌طور کامل دیده و طبق صحبت‌هایی که مطرح شد، پلان به پلان کار را تماشا کرده بودند. بخشی از این موارد پذیرفتنی است و بخشی نه! به هر حال در هر اثری هرکس سلیقه و استنباطی دارد اما درمجموع به ماجرای عجیبی برخورد نکردیم.» او توضیح داده که هنوز هم پس از تولید دو سریال، نوشتن فیلمنامه برایش جذابیت بیشتری دارد و در این باره گفته: «من همیشه مشتاق نویسندگی بوده‌ام و تا لازم نبینم کاری را نمی‌سازم. اگر بتوانم کارگردان مورد علاقه‌ام را برای فیلمنامه‌ای که نوشته‌ام در نظر بگیرم حتماً این کار را خواهم کرد. دو دستی به ساختن نچسبیده‌ام؛ اصلاً این‌طور نیست. بلکه دو دستی به نوشتن چسبیده‌ام. نوشتن برایم جذاب‌تر است. هرچند که «پدرگواردیولا» را از هرکس دیگری موفق‌تر درآورده‌ام. به نظرم این کار موفق خواهد شد البته باید منتظر باشیم مردم کار را ببینند تا چه نظری داشته باشند.»

قسمت اول سریال پدر گواردیولا

➢ شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود سریال تماشایی و پربازیگر پدر گواردیولا اقدام کنید:
➢ دریافت لینک: دانلود سریال پدر گواردیولا

 

موضوع سریال پدر گواردیولا درباره چه چیزی است؟

 

پدر گواردیولا داستان یک خانواده را روایت می کند که وقوع یک حادثه موجب دگرگونی روابطشان شده و سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم می زند.

 

چه هنرپیشه هایی در پدر گواردیولا حضور دارند؟

 

آرش عدل ‌پرور , امیرمهدی ژوله , پریوش نظریه , حمید فرخ نژاد , ستاره اسکندری , شادی مختاری , علیرضا خمسه , مرجانه گلچین , مهدی سلطانی , مهران غفوریان , مهران مدیری , نرگس محمدی , هنگامه قاضیانی , پانته آ بهرام , نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خویینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله

 

زمان دقیق پخش سریال پدر گواردیولا چه روزی است؟

 

سریال پدر گواردیولا ساعت ۲۰:۰۰ پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 

سریال دفتر یادداشت نیز در راه است

 

سریال دفتر یادداشت The Notebook محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: حسین اکبری ، نویسندگی: مسعود خاکباز و کارگردانی: کیارش اسدی زاده از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که قرار است تا چند روز دیگر در سایت کول دانلود پخش شود.
این سریال از یک حیث دیگر نیز مهم است و آن هم نخستین حضور رضا عطاران در یک پروژه نمایش خانگی است. وی که تا به حال در شبکه نمایش خانگی تجربه بازی نداشته است ولی در سینما حضور کاملا موفق داشته و به نوعی تضمین فروش همه فیلم های سینمایی اواخر بوده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین سریال های امسال باشد.

سریال دفتر یادداشت

➢ شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال کمدی و طنز دفتر یادداشت اقدام کنید:
➢ لینک دانلود: دانلود سریال دفتر یادداشت

 

چه بازیگرانی در دفتر یادداشت حضور دارند؟

 

رضا عطاران ، ریما رامین فر ، سیامک انصاری ، مینا ساداتی ، حسن معجونی , سوگل خلیق , کاظم سیاحی

 

موضوع و خط داستانی سریال دفتر یادداشت درباره چه چیزی ست؟

 

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. رضا عطاران سال ۱۴۰۱ با فیلم انفرادی به غیبت چند ساله‌ اش بر روی پرده سینماها پایان داده و توانست با این کمدی عنوان پرفروش‌ ترین فیلم سال ۱۴۰۱ را از آن خودش کند. او در حال حاضر چهار فیلم آماده اکران دارد و این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی به نام “دفتر یادداشت” است. آثاری که پیش بینی می‌ شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

 

زمان و تاریخ پخش دفتر یادداشت کی است؟

 

انتظار می رود که سریال دفتر یادداشت از نیمه های امردادماه ۱۴۰۲ به پخش برسد.

 

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

 

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

https://www.asianews.ir/u/b3k
اخبار مرتبط
سریال پدر گواردیولا با نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت الله و بازی بی نظیر مهران مدیری، حمید فرخ نژاد و مهران غفوریان است که در ژانر کمدی، اجتماعی به احتمال زیاد تابستان امسال روانه بازار می شود. فضایی اجتماعی دارد و اولین تجربه نعمت‌الله در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود. فیلمنامه این سریال را هم سعید نعمت‌الله نوشته است. جالب است بدانید که سعید نعمت‌الله، فیلم‌نامه این سریال را خودش نوشته است و در حال حاضر، به فیلم‌برداری آن مشغول می‌باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید