صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۳ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۳:۰۴
کد خبر: 15762
گزارشگر: 2
۴۵۵
۰
۰
۵
طبق گزارش تارنمای ثبت و آرشیو نفوذهای جهانی

در پی هتک حرمت به قرآن کریم، وب سایت‌های اروپایی هک شدند

در پی هتک حرمت به قرآن کریم، وب سایت‌های اروپایی هک شدند
طبق گزارش تارنمای ثبت و آرشیو نفوذهای جهانی

طبق گزارش تارنمای ثبت و آرشیو نفوذهای جهانی، پس از اعتراضات رسانه‌ای و تجمعات خیابانی در پاسخ به گستاخی هتاکان به کلام‌الله مجید، کنشگران سایبری نیز پاسخ هتاکان را دادند.
طی روزهای اخیر شاهد اعتراضات گسترده جهانی در پاسخ به هتک حرمت به قرآن در سرتاسر جهان هستیم. در پی جریان اعتراضات به این واقعه مهندسی شده، این بار کنشگرهای سایبری با هک کردن سایت‌های دامنه‌ی منطقه اروپا و آمریکا، اعتراض خود را به سبک و سیاق خود اعلام کرده‌اند.
طبق گزارش تارنمای ثبت و آرشیو نفوذهای جهانی (zone-h.org) طی شبانه روز گذشته کاربری با نام مستعارqasemi.pro وب سایت‌های دامنه‌ی اروپا و امریکا را مورد نفوذ قرار داده و بیانیه‌ای که شروع متن آن با حکمت ۲۳۳ امیرالمومنین (ع) از نهج‌البلاغه است، سوزاندن قرآن را محکوم کرده و اعلام داشته در صورت ادامه، طبق فرمورده‌ی امام علی (ع) مستقیما وارد جنگ خواهیم شد و این صرفا یک هشدار جهت آگاهی است.

پیش‌تر نیز کاربر qasemi.pro در پی اهانت برخی از کاربران و مسئولین کشور بحرین در شبکه‌های اجتماعی به مردم ایران در سال ۲۰۱۸ وب سایت اداره کل اسناد و املاک کشور بحرین را نیز هک کرده بود!

https://www.asianews.ir/u/b4v
اخبار مرتبط
سایت ریاست‌جمهوری ایران پس از هک‌ شدن به وضعیت عادی برگشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید