صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۵ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۷:۱۴
کد خبر: 15788
گزارشگر: 213
۱۸۸۳
۰
۰
۱
افسران ایالات متحده امروز در کنگره شهادت دادند

افشای خبر جنجالی درباره فرازمینی ها/دولت آمریکا بشقاب پرنده دارد/ سرنشینان بشقاب‌پرنده‌ها انسان نیستند!

افشای خبر جنجالی درباره فرازمینی ها/دولت آمریکا بشقاب پرنده دارد/ سرنشینان بشقاب‌پرنده‌ها انسان نیستند!
در نشست جنجالی شهادت افسران آمریکایی در کنگره آمریکا درباره وجود پدیده فرازمینی ها، گفته شد که دولت آمریکا بشقاب‌پرنده دارد و سرنشینان آنها انسان نیستند و سرعت مافوق صوت دارند.

به گزارش آسیانیوز، در جلسه جنجالی کنگره آمریکا که قرار بود بر وجود پدیده فرازمینی ها براساس مشاهداتشان شهادت دهند، گفته شد که دولت بشقاب‌پرنده دارد، سرنشینان بشقاب‌پرنده‌ها انسان نیستند، آن‌ها سرعت مافوق صوت دارند، لازم است راه ارتباطی با فرازمینی‌ها ساخته شود و تسمخر شاهدان پایان یابد

سه افسر نظامی سابق ایالات متحده بامداد پنجشنبه پنجم مرداد به وقت ایران در جلسه‌ای که یکی از کمیته‌های نظارتی مجلس نمایندگان آمریکا برگزار کرد، شهادت دادند که دولت این کشور درباره اشیای پرنده ناشناس (Unidentified flying objects) نسبت به آنچه تاکنون منتشر شده است، اطلاعات بیشتر و متفاوتی دارد.

------------

بیشتر بخوانید

پنهان کاری درباره فرازمینی ها تمام شد

---------------------

یکی از شهادت‌دهندگان در این جلسه مدعی شد که دولت آمریکا بقایای یک «موجود بیولوژیکی غیرانسان» را که خلبان یک بشقاب‌پرنده بوده است، در اختیار دارد.

به گزارش ان‌بی‌سی، دیوید گروش، از مقام‌های امنیتی سابق در آمریکا که سرپرست تحلیل داده‌ها درباره بشقاب‌پرنده‌ها در پنتاگون بود، به نمایندگان کنگره آمریکا گفت وزارت دفاع تلاش می‌کند بقایای اشیای پرنده‌ ناشناسی را که سقوط کرده‌اند، جمع‌آوری و آن‌ها را بازسازی کند.

او افزود که اگرچه خود شخصا تاکنون هیچ شیء ناشناس پرنده‌ای را ندیده، کاملا مطمئن است که دولت آمریکا تعدادی از این بشقاب‌پرنده‌ها را در اختیار دارد. او در ادامه مدعی شد: «در یک دوره چهار ساله، با ۴۰ شاهد مصاحبه کردم که برخی از آن‌ها خلبان اشیای پرنده ناشناس سقوط‌‌کرده را بیرون آورده بودند و می‌گفتند آن‌ها موجوداتی بیولوژیکی غیر از انسان بوده‌اند.»

گروش در پاسخ به سوال جارد مسکوویتز، نماینده فلوریدا، درباره چگونگی تامین مالی چنین برنامه‌ای در پنتاگون، ادعا کرد که این تلاش «فراتر از نظارت کنگره» است و با «تصرف غیرقانونی بودجه» تامین می‌شود.

مسکوویتز در ادامه پرسید: «آیا این بدان معنا است که در بودجه پولی وجود دارد که قرار است به برنامه‌ای اختصاص یابد اما در جایی دیگر هزینه می‌شود؟» و گروش پاسخ داد: «بله، من در مورد آن اطلاعات خاصی دارم.» با این حال او درباره ادعایش جزئیات بیشتری ارائه نکرد و گفت این اطلاعات محرمانه مانده‌اند.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی، ادعاهای گروش را نادرست و اشتباه خواند.

--------

بیشتر بخوانید

پرونده یوفوها بررسی می شود/بیگانگان فضایی «ماهیت فیزیکی» دارند

--------------------------------

قانون‌گذاران در این کمیته فرعی نظارت بر کنگره که از برخی شهادت‌ها و ادعاها گیج شده بودند، چندین بار تاکید کردند که تعداد زیاد گزارش‌ها، افشاگری‌ها و داستان‌های مردمی درباره اشیای پرنده ناشناس، موجب شده است که اعضای کنگره به‌طور جدی‌تری به پرونده ورود پیدا کنند و توضیح دادند که چنین اشیای پرنده ناشناسی با هر نوع مشخصات می‌توانند تهدیدی جدی برای هواپیماهای نظامی و غیرنظامی آمریکا باشند.

کارشناسان می‌گویند چنین ادعاهایی درباره مشاهده بشقاب‌پرنده‌ها ممکن است به بالون‌ها، پهپادها، توهمات نوری یا حتی چراغ‌های چشمک‌زن هواپیماها مربوط باشند.

پنتاگون نیز اعلام کرده که هیچ مدرکی دال بر ارتباط اشیای پرنده ناشناس با فعالیت بیگانگان یا موجودات غیرانسانی پیدا نکرده است.

درخواست کنگره از دولت برای گزارش‌دهی دقیق و شفاف

برخی قانون‌گذاران و شاهدان در این جلسه دولت فدرال را تحت فشار گذاشتند تا برای انتقال اطلاعات درباره بشقاب‌پرنده‌ها میان مردم و ارتش آمریکا، راه‌های شفافی ایجاد کند.

رایان گریوز، یک خلبان سابق نیروی دریایی آمریکا، در جلسه اخیر مدعی شد که خلبانان نظامی معتقدند درباره اشیای پرنده ناشناس به اندازه کافی به مردم اطلاع‌رسانی نشده است و افزود که خلبانان پروازهای مسافربری نیز بارها بشقاب‌پرنده‌ دیده‌اند.

نماینده ایالت ویرجینیا در این جلسه، با دفاع از ایجاد شفافیت بیشتر از سوی دولت درباره بشقاب‌پرنده‌ها، تاکید کرد که دکتر شان کرک پاتریک، یکی از مقام‌های پنتاگون، پیش از این به کنگره گفته بود که «هیچ مدرک معتبری» از حیات فرازمینی وجود ندارد.

در ادامه، رایان گریوز و برخی از قانون‌گذاران در این جلسه استدلال کردند که «ننگ مرتبط با گزارش مشاهده بشقاب‌پرنده» و همچنین آزار و اذیت و تمسخر کسانی که در مورد این پرونده‌ها تحقیق می‌کنند، ممکن است مانع از تلاش‌ها برای تعیین منشا واقعی این گزارش‌ها شود.

منتقدان می‌گویند اداره هوانوردی فدرال برای خلبانان هیچ سازوکار به منظور گزارش مشاهده بشقاب‌پرنده‌ها تهیه نکرده است و خلبانان مدعی را به گروه‌های غیرنظامی باورمند به تئوری‌های توطئه ربط می‌دهد و نادیده می‌گیرد.

نمایندگان کنگره ابراز امیدواری کردند این جلسه بتواند به کاهش ترس خلبانان از صحبت کردن درباره مشاهداتشان کمک کند.

----------------

بیشتر بخوانید

دولت آمریکا گفت بشقاب‌پرنده‌ها «غیرزمینی» هستند

------------------------------------------------------------

 


سرعت مافوق صوت بشقاب‌پرنده‌ها

در بخش دیگری از جلسه کنگره، دیوید فراور، فرمانده سابق نیروی دریایی آمریکا، ادعا کرد او و سه خلبان نظامی دیگر در سال ۲۰۰۴ یک شیء سفید را مشاهده کردند که زیر جت‌های آن‌ها و بالای اقیانوس آرام معلق بود.

این مقام ارشد نظامی افزود این شیء پرنده ناشناس که هیچ موتور، بال یا اگزوز قابل‌مشاهده‌ای نداشت، ناگهان شروع به حرکتی صعودی کرد و به جت جنگنده او نزدیک و سپس ناپدید شد، اما چند ثانیه بعد دوباره و این‌ بار حدود ۹۷ کیلومتر دورتر دیده شد.

فراور به نمایندگان گفت: «فناوری موجورد در بشقاب‌پرنده که من و همکارانم با آن مواجه شدیم، با هیچ تحلیل منطقی جور درنمی‌آید. فناوری که ما با آن روبرو شدیم بسیار برتر از هر چیزی است که تاکنون داشتیم.»

پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/b5k
اخبار مرتبط
کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد پنهان کاری از مردم درباره وجود پدیده فرازمین و بشقاب پرنده را خاتمه می دهند و بر این اساس یک نشست عمومی درباره یوفوها(UFO) برگزار خواهد شد.
ناسا اعلام کرد احتمال دارد که سیارک جدیدی که به تازگی کشف شده، در روز ولنتاین با کره زمین برخورد کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید