صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۶ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۰:۴۹
کد خبر: 15918
گزارشگر: 213
۲۲۴
۰
۰
۳
یادداشت/کامران حاجی علی اکبری؛ تحلیلگر بازارهای مالی

تحلیل اتریوم در هفته سوم مرداد

تحلیل اتریوم در هفته سوم مرداد
تا بدین لحظه اتریوم بر روی محدوده حمایتی خود بسیار کم توان در حال نوسان می باشد و این محدوده نتوانسته نقدینگی لازم برای پرتاب اتریوم به سمت مقاومت پیش رویش را تامین کند.

اتریوم+تحلیل+کامران حاجی علی اکبری

به گزارش آسیانیوز، کامران حاجی علی اکبری؛ استاددانشگاه و تحلیلگر بازارهای مالی: تحلیل حاضر روند هفته جاری اتریوم از دید تکنیکال را مورد بررسی قرار خواهد داد.

تا بدین لحظه اتریوم بر روی محدوده حمایتی خود بسیار کم توان در حال نوسان می باشد و این محدوده حمایتی نتوانسته است نقدینگی لازم برای پرتاب اتریوم به سمت مقاومت پیش رویش را تامین کند.

در ادامه ابتدا تحلیلگر محدوده های مهم حمایتی و مقاومتی را مطرح و سپس سناریو غالب از دید خویش را بیان خواهد کرد.

حمایت حال حاضر 1800-1830 که ضعیف گشته است و پایین تر 1780 و بخصوص 1730 در انتظار هستند و از سوی دیگر مقاومت های 1900، 1930، 1970 و 2000 مناطق مهمی برای مقاومت هستند.

حال از دید تحلیلگر چنین به نظر می رسد که اگر با آغاز هفته کاری (دوشنبه) این هفته قیمت نتواند پر قدرت به بالای 1870 برگردد و تثبیت نماید می توان شاهد شکست حمایت و رفتن به سمت 1780 در ابتدا بود.

این منطقه خیلی پر قدرت نمی باشد و اگر واکنشی هم نشان دهد در حد پولبک به کف شکسته شده باشد و در برگشت بعدی به 1780 به راحتی شکسته شده و به سمت 1730 که نقدینگی چشمگیر تری دارد برود.

لازم به ذکر است که این نظر شخصی تحلیلگر بوده و هیچگونه سیگنال خرید یا فروش نیست و مدیریت ریسک و سرمایه از الزامات معامله در این مارکت است./

آسیانیوز
https://www.asianews.ir/u/b93
اخبار مرتبط
رپیام‌رسان مشهور تلگرام در اقدامی جدید، قابلیت دریافت مبالغ به صورت رمزارزهای بیت‌‌کوین و تتر و TON برای کاربران خود را فعال کرده است.
در این مقاله قصد تحلیل بیت کوین و بیان نحوه خرید آن را داریم. همراه ما باشید.
ارز دیجیتال این پتانسیل را دارد که طرز تفکر جامعه در مورد پول را کاملاً تغییر دهد. ظهور بیت کوین، اتریوم و هزاران ارز دیجیتال دیگر که فقط به صورت الکترونیکی وجود دارند، بانک های مرکزی جهانی را به تحقیق درباره نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال ملی سوق داده است. خطرات تجارت ارزهای دیجیتال عمدتاً به نوسانات آن مربوط می شود. آنها ریسک بالایی دارند و و مهم است که قبل از شروع معامله، خطرات آن را درک کنید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید