صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۰ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۵:۴۸
کد خبر: 15977
گزارشگر: 213
۳۰۴
۰
۱
۱
ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام فروش قسطی خودرو هایما S7 در سامانه یکپارچه+جزئیات

ثبت نام فروش قسطی خودرو هایما S7 در سامانه یکپارچه+جزئیات
شرکت ایران خودرو از عرضه و فروش قسطی خودروی هایما S7 در سامانه یکپارچه خبر داد.

به گزارش آسیانیوز، امکان خرید خودرو هایما S7 با قیمت قطعی و موعد تحویل ٩٠ روزه فراهم شده است.

-----------

بیشتر بخوانید

سامانه یکپارچه فروش خودرو باز شد/ثبت نام محصولات جدید

--------------------------------

برای متقاضیان عادی محصول هایما S۷ گروه صنعتی ایران‌خودرو که در طرح فروش فوق‌العاده در دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها، اسامی آن‌ها با نوبت تحویل بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده و توسط شرکت برایشان پیامک ارسال شده است، امکان خرید خودرو هایما S7 با قیمت قطعی و موعد تحویل ٩٠ روزه فراهم شده است.

در هجدهمین فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودروها ویژه متقاضیان‌ عادی که در فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی هایما S۷ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این گروه صنعتی، پیامک برایشان ارسال شده است، این امکان فراهم شده که برای واریز وجه خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

قیمت خودروها قطعی و موعد تحویل خودروها نهایت سه ماهه در نظر گرفته شده است.

به گزارش عصر ایران متقاضیان باید به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند./

https://www.asianews.ir/u/baq
اخبار مرتبط
براساس فراخوان سامانه یکپارچه خودروها، متقاضیان‌ عادی تارا اتوماتیک با نوبت تحویل اولویت پاییز ۱۴۰۲، می‌توانند از امروز تا ۱۱ روز آینده برای تکمیل وجه اقدام کنند.
ایران خودرو مهلت تکمیل وجه برای متقاضیان عادی طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش سامانه یکپارچه با اولویت‌های تابستان، پاییز و زمستان امسال را اعلام کرد.
زمان ثبت نام مرحله سوم سامانه یکپارچه فروش خودرو تعیین شد.
نوبت تخصیص خودرو به متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که در دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها ثبت درخواست کرده بودند؛ اعلام شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید