صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۶:۰۱
کد خبر: 16006
گزارشگر: 306
۱۱۶
۰
۰
۲
معاون امور عمرانی استاندار یزد خبر داد

۱۸۰۰ واحد مسکن آماده تحویل به متقاضیان است

۱۸۰۰ واحد مسکن آماده تحویل به متقاضیان است
یزد _ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت : در اجرای طرح های نهضت ملی مسکن از مجموع ۲۲۰۰ واحد ​۴۰۰ واحد تکمیل و قبل از هفته دولت به متقاضیان تحویل گردیده و تا این لحظه ۱۸۰۰ واحد دیگر آماده تحویل شده که در هفته دولت تحویل متقاضیان خواهد شد

آسیانیوز / یزد ؛ «محمد جواد ابوالحسینی» در جمع اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه در زمینه نهضت مسکن ملی اقدامات زیادی انجام شد که الگوی ویلاسازی برای این واحدها به عنوان الگوی خاص از استان یزد به کشور معرفی شد افزود : در یکسال گذشته فعال سازی طرح های عمرانی در ۴۵۰ طرح در قالب ۳۱۱ پروژه در دستور کار قرار داشت و اقدامات موثری برای تکمیل طرح های در دست اجرا صورت گرفت .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اظهار داشت  : بیش از ۲۳ هزار میلیار تومان از اعتبارات طرحهای هفته دولت جهت طرح‌های حوزه اقتصادی  هزینه شده که بخش عمده‌ای از آن توسط بخش خصوصی تامین اعتبار شده و این مهم بیانگر پویایی سرمایه گذاری در استان است .

وی خاطرنشان کرد : در بخش مسکن تعهد استان ۵۴ هزار واحد است که در ۴ سال باید انجام شود در حالیکه بیش از ۱۳۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند و ۶۹ هزار نفر واجد شرایط شناسایی شده اند، لذا افزایش واحد برای پاسخگویی به همه متقاضیان تایید شده مورد نیاز است و تامین زمین برای آن در حال پیگیری است تا همه واجدان شرایط از این طرح برخوردار شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد  تاکید نمود : تامین مالی و نیروی کار ماهر و ظرفیت مالی متقاضیان از چالش های مهم حوزه مسکن است که برنامه ریزی برای رفع این مشکلات متقاضیان و بهبود شرایط در دستور کار قرار دارد تا متقاضیان بر اساس توانایی نسبت به تامین مسکن اقدام کنند .

وی با اشاره به  تحریم ها و مشکلات  در زمینه ریلی و هوایی  و همچنین اثرات اپیدمی  2 ساله کرونا که هنوز تحت تاثیر آن هستیم بخشی از ناوگان  حمل و نقل را از دست داده ایم و برخی فعالان این بخش شغل خود را عوض کردند و حوزه حمل و نقل دچار کمبودهایی شده ایم .

ابوالحسینی با بیان اینکه در دیدار دو هفته پیش با مدیرعامل رجا مقرر شد ۲ خط  قطارترنست  یزد – تهران راه اندازی شود ابراز امیدواری کرد : تا پایان سال شاهد فعالیت خط ترنست یزد - تهران باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اظهار داشت : رونق فعالیت گردشگری و حوزه حمل و نقل در سال جاری موجب گردید تا خرید وام برای اتوبوس های بین شهری و همچنین تامین ملزومات ریلی و نوسازی ناوگان در دستور کار قرار گیرد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

۱۸۰۰ واحد مسکن آماده تحویل به متقاضیان است ، محمد جواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد

https://www.asianews.ir/u/bbi
اخبار مرتبط
یزد - معاون استاندار گفت : موضوع سلامت انتخابات بسیار مهم و حائز اهمیت است که دست‌اندرکاران انتخابات باید آن را مورد اهتمام قرار دهند ولی در مقوله رقابت سالم انتخاباتی باید شرایط و بستر مناسبی فراهم شود که بخشی از آن به مجریان و برگزارکنندگان انتخابات و بخشی به خود داوطلبان انتخابات باز می‌گردد
یزد - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای به همراه مجید دهقان مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت، ‌ضمن حضور در دفتر سرپرستی آسیا نیوز در یزد، با مدیر سرپرستی این رسانه دیدار و گفتگو کرد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید