صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۶:۴۰
کد خبر: 16007
گزارشگر: 213
۲۳۶
۰
۰
۳
درباره اظهارات رئیس جمهور پیشین ایالات متحده

شکست بایدن

شکست بایدن
شکست جو بایدن از سوی رئیس جمهور پیشین ایالات متحده قطعی اعلام شد!

به گزارش آسیانیوز،رئیس جمهور پیشین ایالات متحده درباره جو بایدن اظهارات تازه ای را مطرح کرد.

دونالد ترامپ در پاسخ به سوال روزنامه ساندی تایمز مبنی بر اینکه شانس خود را برای شکست جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: «نزدیک به ۱۰۰ درصد.»

--------

بیشتر بخوانید

ترامپ در رقابت انتخاباتی ۲۰۲۴ پیشتاز شد

--------------------------------------

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا پس از پاسخ قاطع به این سوال ساندی تایمز، نزدیک‌ترین رقیب خود یعنی ران دی‌سانتیس، فرماندار فلوریدا را برای تلاش‌هایش نسبت به راه‌اندازی مجدد کارزار انتخاباتی‌اش مسخره کرد.

به گزارش ایسنا، این رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با اشاره به آرای پایین دی‌سانتیس در نظرسنجی‌ها به سوال ساندی تایمز مبنی بر اینکه آیا دی‌سانتیس را رقیب خود می‌داند، با لبخندی گفت: من او را رقیب خود نمی‌بینم!

شبکه سی.ان.ان آمریکا در تحلیلی با بررسی نظرسنجی‌های اخیر و برتری‌های کم سابقه دونالد ترامپ بر رقبایش در حزب جمهوریخواه نتیجه گیری کرده که احتمال پیروز شدن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا بالا است.

این در حالی است که چندی پیش شبکه سی.ان.ان در تحلیلش درباره بالا بودن شانس دونالد ترامپ برای پیروزی در رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه و رسیدن به دومین دور ریاست جمهوری در انتخابات ۲۰۲۴ نوشته است:

«دونالد ترامپ تاکنون دو کیفرخواست را دریافت کرده و احتمال دارد که کیفرخواستهای بیشتری نیز علیه او مطرح شوند. مفسران زمانی بر طبق خرد سیاسی، نامزدی او برای دومین دور ریاست جمهوری را صرفا یک خیال واهی می‌دانستند. اما حالا اکثر ما خوب می‌دانیم که این یک خیال واهی نیست.

ترامپ حالا نه فقط به لحاظ تاریخی در جایگاهی قدرتمند برای پیروز شدن در رقابت مقدماتی کسب نامزدی ریاست جمهوی حزب جمهوریخواه است بلکه همچنین موضعش نسبت به هر زمانی در طول کارزارهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و حتی کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ برای کسب یک پیروزی انتخاباتی دیگر بهتر است.

آمارها نشان می‌دهند در دوران مدرن آمریکا در تمام رقابت‌های مقدماتی تعیین نامزد ریاست جمهوری یک حزب که در آن رئیس جمهور سابقی شرکت نداشته، هر کسی که جایگاه فعلی ترامپ را در نظرسنجی‌ها داشته، نهایتا پیروز رقابت بوده است.

نظرسنجی‌های جدید نشان داده‌اند، ترامپ در رقابت مقدماتی جمهوریخواهان در سطح ملی بیش از ۵۰ درصد رای دارد که از مجموعه آرای همه رقبایش در کنار هم بیشتر است./

https://www.asianews.ir/u/bbj
اخبار مرتبط
دونالد ترامپ نه فقط به لحاظ تاریخی در جایگاه قدرتمند برای پیروز شدن در انتخابات ریاست جمهوی است؛ بلکه موضعش نسبت به کارزارهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و ۲۰۱۶ برای کسب پیروزی بهتر است.
دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت: به دلایلی در انتخابات سال آینده پیروز قطعی خواهد بود.
براساس برخی گزارش ها، جمهوری‌خواهان آمریکا درصدد استیضاح جو بایدن و اعضای دولت وی هستند.
با نظرسنجی موسسه "Harvard CAPS-Harris" که در پایگاه خبری هیل منتشر شد،اغلب شرکت‌کنندگان گفتند بین دونالد ترامپ، رو جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا، به ترامپ رای می‌دهند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید