صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۶ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۰:۲۵
کد خبر: 16060
گزارشگر: 306
۹۱
۰
۰
۲
​مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اسلامی خبر داد

سند ساماندهی تبلیغات فضای مجازی در دست پیگیری است

سند ساماندهی تبلیغات فضای مجازی در دست پیگیری است
یزد - ​مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ساماندهی کانون های تبلیغاتی نیازمند همراهی فعالان این عرصه است و سند ساماندهی تبلیغات فضای مجازی نیز در دست پیگیری است

آسیانیوز / یزد ؛ "عباس محمدیان" در جمع مدیران کانون های تبلیغاتی یزد، افزود: حوزه تبلیغات در همه فعالیت های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی دیده می شود و اگر جایگاه تبلیغات تقویت شده و هویت آن اثبات شود بسیاری از باورهای مدیران هم تغییر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شما مدیران تبلیغاتی متولیان این حوزه هستید و امروز دشمن در جنگ ترکیبی و هوشمند از ظرفیت تبلیغات به شدت استفاده می کند، ادامه داد: ما در زمانی به اهمیت تبلیغات واقف شدیم که دچار عقب افتادگی هستیم و لذا شما بهترین کمک در این زمینه هستید .

مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قانون های فعلی تبلیغات مربوط به سال ۱۳۵۸ است و هنور تغییر نکرده و لذا قانون جدید در دست پیگیری است و برای اولین بار سند تبلیغات در عرصه فضای مجازی در دست اقدام است ضمن آنکه معتقدیم فضای مجازی اصلا تهدید نیست بلکه فرصت است.

محمدیان افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی اجرای قانون تبلیغات در کشور است و اگر قرار است ساماندهی تبلیغات در عرصه کنونی با استفاده از طرفبت ها انجام شود فقط با این نگرش است که اداره فرهنگ و ارشاد استان را خانه امن خود بدانید.

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد از شما حمایت کند و مدیر کانون تبلیغاتی اگر دچار چالش شود به کمک آنها بیاید و این دستور شخص مقام عالی وزارت است و عرصه فضای مجازی هم رقیب فضای تبلیغاتی نیست بلکه فرصت است و البته خانه همه آنها به وزارت فرهنگ و ارشاد می رسد.

مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان در پاسخ به گلایه مدیران کانون تبلیغاتی که شورای شهر یزد استفاده از فضای شهری برای فعالیت تبلیغاتی تجاری را ممنوع کرده ،گفت: ناراحت کننده است که شوزای شهر مصوب کند تبلیغات تجاری نباشد و این خلاف صد در صد قانون است و باید لغو شود و طبق قانون فقط میتوانند ۱۵ درصد تبلیغات فرهنگی داشته باشند و همگرایی و همراهی شما می تواند این مشکلات را حل کند .

احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز در این نشست گفت: تلاش داریم تبلیغات سالم در چارچوب قانون و شرعی و اخلاقی داشته باشیم و اگر تبلیغات درست انجام شود، رونق تولید و موفقیت کسب و کارها را نیز در بر خواهد داشت و می توان با رفتار تعاملی و همراهی همه نسبت به ساماندهی این حوزه اقدام کرد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

سند ساماندهی تبلیغات فضای مجازی در دست پیگیری است ، عباس محمدیان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

https://www.asianews.ir/u/bcz
اخبار مرتبط
یزد - فرزاد دهقان بنادکی هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای پسران یزد(وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد) رتبه دوم کنکور هنر سال ۱۴۰۲ را کسب نمود
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید