صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۱:۲۳
کد خبر: 16084
گزارشگر: 306
۸۹
۰
۰
۲
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ‌مطرح کرد

یادواره شهدای رسانه، گامی در جهت فرهنگ سازی اخلاقیات و رفتار شهدا در جامعه

یادواره شهدای رسانه، گامی در جهت فرهنگ سازی اخلاقیات و رفتار شهدا در جامعه
یزد - سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گفت: برگزاری یادواره‌ای مانند شهدای رسانه استان می‌تواند در فرهنگ‌سازی و توسعه اخلاقیات، رفتار و سبک زندگی شهدا برای گسترش این ارزش ها در نسل‌های مختلف جامعه به ویژه اهالی رسانه که خواص اثرگذار جامعه هستند در راستای حرکت به سوی جامعه آرمانی بسیار موثر باشد

آسیانیوز / یزد ؛ مصطفی زارع زاده ادامه داد: شهدا مظهر شجاعت، تواضع، از خودگذشتگی و ایثار هستند و در تاریخ کمتر نمونه ای از این صفات نیک می بینیم که گرامیداشت یاد و خاطره شهدا می تواند در راستای تبیین این ویژگی ها موثر باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: برگزاری دومین یادواره شهدای رسانه استان یزد نیز می تواند ما را در این مسیر یاری کند و به نوعی در جهت شناخت بیشتر ابعاد شخصیتی شهدا و معرفی آنها به جامعه موثر باشد.

زارع زاده گفت: در این فضای جنگ نرم، شهدا به عنوان نماد و الگوی عملی منویات امامین انقلاب حائز اهمیت هستند، از این رو برای تقویت خودباوری ملی و صدور آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزاری چنین یادواره هایی لازم است.

وی ادامه داد: شهدا بزرگ مردانی بودند که در مقابل دشمن و نفوذ آنها در تمام ابعاد ایستادگی کردند و یکی از پیام های مهم شهدا جلوگیری از نفوذ جریانات دشمنان انقلاب در عرصه های مختلف کشور است.

زارع زاده خاطرنشان کرد: جانفشانی و مجاهدت برای حفظ دین و رضای خدا موجب ماندگاری انسان خواهد شد و شهدای عزیز چون با اخلاص و ایمان به خدا مجاهدت کردند خدای متعال بهترین نوع مرگ که همان شهادت است را نصیب آنها کرد و شهیدان با برخورداری از مقام شهادت، ماندگار شدند.

لازم به ذکر است، یادواره شهدای رسانه استان در 31 مردادماه در محل امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد و به همت بسیج رسانه استان برگزار می شود.

سید محمد جواد عرفانفر

یادواره شهدای رسانه، گامی در جهت فرهنگ سازی اخلاقیات و رفتار شهدا در جامعه ، مصطفی زارع زاده سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد
https://www.asianews.ir/u/bdn
اخبار مرتبط
یزد - معاون شهردار از حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت خبر داد
یزد - رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه قناعت پیشگی، دین باوری، سخت کوشی و ارادت به اهل بیت(ع) از خصائل اخلاقی برجسته مردم این دیار است گفت: آزادی 20 محکوم مالی در قالب پویش هر هئیت آزادی یک زندانی گواهی بر این ادعا است
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید