صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۳۱ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۰۰:۴۲
کد خبر: 16131
گزارشگر: 306
۹۱
۰
۰
۲
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد

شهدای رسانه در راه جهاد تبیین انجام وظیفه کردند

شهدای رسانه در راه جهاد تبیین انجام وظیفه کردند
یزد - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه شهدای رسانه در خط جهاد تبیین انجام وظیفه کرد‌ند، گفت:‌ بزرگداشت این عزیزان در دومین یادواره شهدای رسانه استان تبیین راه خبرنگاران امروز است

آسیانیوز / یزد ؛  احسان عابدی دبیر شورای اطلاع رسانی استان یزد اظهار کرد: رسانه یکی از ارکان مهم هر جامعه‌ای است که می‌خوا‌هد خودش را در مسیر رشد و تعالی قرار دهد.

وی ادامه داد: ‌به لطف خدا درحال حاضر در شرایطی قرار گرفته ایم که مجموعه رسانه‌های استان و قاطبه خبرنگاران ما در مسیر انقلاب اسلامی قلم می زنند و

 دغدغه‌شان تبیین اخبار و رویدادها و پیشرفت‌هایی است که کمک کرده است تا جمهوری اسلامی ایران به رشد و بالندگی برسد.

عابدی افزود: اینکه در حوزه رسانه شهدایی داریم که جانشان را فدای آرمان شان کردند، نشان دهنده این مطلب است که اصحاب رسانه دغدغه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی را داشته‌اند و وظیفه ماست که یاد و خاطره‌شان را گرامی بداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به برگزاری دومین یادواره شهدای رسانه استان، ‌خاطرنشان کرد: بزرگداشت مقام این شهیدان عزیز کمکی است برای تبیین راه خبرنگاران امروز و همه کسانی که در عرصه رسانه فعالیت می‌کنند باید شهدای رسانه را الگو قرار دهند.

عابدی ادامه داد: امروز اگرچه ما بحث جنگ نظامی و سخت ر‌ا نداریم اما در جنگ نرم نابرابری قرار گرفته‌ایم و در چنین شرایطی رهبر فرزانه انقلاب حکم جهاد تبیین برای همه مردم به خصوص خبرنگاران و اهالی رسانه صادر کرده اند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان گفت: بنابراین انتظار و توقعی که از عزیزان رسانه وجود دارد این است که خود را در راه و مسیر جهاد تبیین قرار دهند و خود را سرباز این جهاد بدانند.

وی افزود: شایسته است خبرنگاران استان تلاش کنند تا هر قلمی که می‌زنند، رسالت خطیر خود را مدنظر قرار دهند و کمک کنند کشورمان یک گام به جلو به سمت پیشرفت و تعالی بردارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با قدردانی از مسئولان و دست‌اندرکاران دومین یادواره شهدای رسانه استان و سازمان بسیج رسانه استان برگزاری این یادواره را کار ارزشمند و شایسته‌ای دانست و اظهار امیدواری کرد‌: ‌همان طور که شهدای رسانه در خط جهاد تبیین انجام وظیفه کرده اند، ‌مجموعه فرهنگی و اهالی رسانه استان هم این مسیر را ادامه دهند و نگذارند راهی که این شهیدان والامقام رفته اند، ناتمام بماند.

گفتنی است دومین یادواره شهدای رسانه استان در سه‌شنبه شب ۳۱ مرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل امام‌زاده سید جعفر محمد (ع) و به همت بسیج رسانه یزد برگزار می‌شود، ‌از کتاب زندگی نامه شهید رسانه استان شهید حمید دانشجو با عنوان خون نگار رونمایی و در این یادواره از ۱۳ خانواده شهدای رسانه تجلیل می‌گردد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

شهدای رسانه در راه جهاد تبیین انجام وظیفه کردند ، احسان عابدی دبیر شورای اطلاع رسانی استان یزد

https://www.asianews.ir/u/bex
اخبار مرتبط
یزد - مسئول سازمان بسیج رسانه استان در آستانه برگزاری دومین یادواره شهدای رسانه استان پیامی صادر کرد
یزد - امام جمعه بخش مرکزی با اشاره به سیره، روش و منش شهیدان خبرنگار از دست اندرکاران دومین یادواره شهدای رسانه استان خواست: فداکاری‌ها، الگوها و ارزش‌های رفتاری و گفتاری شهدای خبرنگار را برای جامعه تبیین کنند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید