صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۳۱ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۳:۵۵
کد خبر: 16140
گزارشگر: 213
۲۱۲
۰
۰
۲
خبر مهم معاون آموزشی دانشگاه

آغاز ثبت نام پذیرش دانشجوی دانشگاه پیام نور برای ترم مهر

آغاز ثبت نام پذیرش دانشجوی دانشگاه پیام نور برای ترم مهر
دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی برای ترم مهرماه در ۵۳۵۵ رشته محل دانشجو جذب می‌کند.
به گزارش آسیانیوز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: این دانشگاه در مقطع کارشناسی برای ترم مهرماه در ۵۳۵۵ رشته محل دانشجو جذب می‌کند.

شجاعی فرد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: تعداد رشته محل های دانشگاه پیام نور با آزمون سراسری کنکور ۱۱۷ رشته و تعداد رشته محل های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی ۵۲۳۸ رشته می‌باشد.

ایسنا نوشت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور تصریح کرد: بسیاری از رشته های جدید مقطع کارشناسی دانشگاه، کاربردی و بر اساس نیازهای روز جامعه است، لذا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور سنجش از امروز ۳۱ مردادماه نسبت به انتخاب رشته‌های دانشگاه پیام نور اقدام کنند.

دکتر شجاعی فرد همچنین گفت: رشته های جدیدی که در دفترچه انتخاب رشته آمده است مبتنی بر رشته های پرمخاطب و مساله محور جامعه بوده که در این رشته ها آینده شغلی دانشجویان را نیز مد نظر قرار داده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور از امروز ۳۱ مرداد تا ۴ شهریور فرصت دارند که با مراجعه به سایت سنجش نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند./
https://www.asianews.ir/u/bf7
اخبار مرتبط
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از اعطای وام ودیعه مسکن متاهلی خبر داد.
بیمه دانشجویان طرحی است از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی که مهم‌ترین مزیت آن، آغاز بیمه‌پردازی و ایجاد سوابق بیمه از سنین پایین‌تر و تأثیر آن بر سن بازنشستگی است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید