صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۴ شهریور ۱۴۰۲ / ۰۰:۳۲
کد خبر: 16173
گزارشگر: 213
۱۱۷۹
۰
۰
۲
روز گذشته دو کودک در پارک غرق شدند

جزئیات تکان دهنده درباره مرگ دو کودک در بوستان زیتون تهران

جزئیات تکان دهنده درباره مرگ دو کودک در بوستان زیتون تهران
یکی از کانال های خبری شهری از مرگ تکان دهنده دو کودک در پارک زیتون منطقه ۲۱ تهران خبر داد.
به گزارش آسیانیوز، براساس این خبر روز پنجشنبه در منطقه 21 ؛ دو پسرخاله 8 و 11 ساله در پارک‌ زیتون ناحیه 3 در مخزن آب رسانی فضای سبز غرق شدند.

عصر امروز یکی از کانال های خبری شهری از فوت دو کودک در پارک زیتون در ناحیه ۳ منطقه ۲۱ خبر داد.

به نوشته رکنا، شهرداری زاکانی و مرکز ارتباطات آن در اقدامی غیرمسئولانه با وجود گذشت ۲۴ ساعت از اطلاع‌رسانی در این باره خودداری کرده‌اند.

ناصر امانی عضو شورای شهر تهران گفت : متاسفانه این خبر صحت دارد ، روز گذشته دو خانواده که با هم فامیل(باجناق) هم بوده اند از شهرک قدس برای تفریح به پارک زیتون می روند کودکانشان در محوطه پارک مشغول بازی بودند که به انتهای پارک که مخزن آبی بوده می روند .

وی ادامه داد: براساس گزارشی که منطقه به ما داده توپ آنها داخل مخزن افتاده و یکی از کودکان برای برداشتن توپ به داخل مخزن می رود و غرق می شود و احتمالا کودک دوم هم برای نجات کودک اول به داخل مخزن رفته که او هم غرق شده است .

امانی اضافه کرد : شهرداری منطقه در پی پیگیری اعضای شورا این اتفاق را تایید کرده و گفته شده دور مخزن دو متر تا دو متر فنس کشی شده ،این که چطور این کودکان از فنس بالا رفته و به مخزن افتاده اند را باید بررسی کنیم ، فردا برخی از اعضای شورای شهر از جمله من به این بوستان می رویم و ابعاد حادثه مورد بررسی قرار می گیرد ./
https://www.asianews.ir/u/bg3
اخبار مرتبط
صبح امروز حوالی ساعت ۸ در پی حادثه ریزش آوار در محله جوانمرد تا کنون ۱۶ نفر مصدوم شدند که حال سه نفر وخیم است.
صبح امروز، به علت مشکل فنی یک هواپیما آموزشی در انتهای باند پروازی فرودگاه سقوط کرد که منجر به جان باختن تلخ دو خلبان جوان شد.
چاقی، یک اختلال پیچیده و عاملی برای افزایش خطر بسیاری از بیماری‌های مزمن و مرگ‌ومیر است؛ ولی چرا مردان بیش از زنان در معرض خطر بستری شدن و مرگ قرار دارند؟
روزنامه دیلی‌میل نوشت که مردی ۳۲ ساله پس از تزریق سیلیکون برای افزایش اندازه آلت تناسلی در آلمان جان باخت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید