صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۵ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۸:۲۲
کد خبر: 16204
گزارشگر: 306
۱۰۱
۰
۰
۲
مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان یزد خبر داد

پرداخت 80 هزار فقره تسهیلات دریکسال اخیر

پرداخت  80 هزار فقره تسهیلات دریکسال اخیر
یزد - مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان تسهیلات پرداختی یکسال اخیر این استان را ۸۰ هزار فقره عنوان کرد

آسیانیوز / یزد ؛ "امیرحسینی" به مناسبت هفته دولت و بانکداری اسلامی در جمع اصحاب رسانه استان با بیان با بیان اینکه تسهیلات در این بانک به صورت قرض الحسنه و کارمزد چهاردرصد است از حمایت واقعی دولت سیزدهم ازاین بانک در خصوص مجوز پرداخت حقوق و مزایای کارمندان به بانک قرض الحسنه مهر که برای نخستین بار در سیستم نظام بانکی اتفاق افتاد خبر داد.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان یزد در ادامه افزود در حال حاضر ۷۰ هزار کارمند و کارگر در کشور و ۲۲۷۰ نفر در یزد از طریق بانک قرض الحسنه مهر حقوق و مزایا دریافت می‌کنند.

حسینی  با اشاره به طرح مهریار و استقبال 1200 سازمان دولتی و غیر دولتی از این طرح  بیان داشت : اکنون ۴۰۰ هزار نفر شهروند این استان در این بانک حساب دارند و ۱۴ شعبه در استان فعال است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تسهیلات حمایتی مانند وام تبصره ۱۶، وام ازدواج و فرزندآوری در راستای مسئولیت اجتماعی از سوی این بانک اظهار کرد: در همین راستا از هفته دولت سال گذشته تاکنون پنج هزار و ۴۷۱ فقره تسهیلات به ارزش سه هزار و ۹۹۱ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شد.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان یزد با اشاره به مزایای خدمات آنلاین اظهار کرد: به جهت جلوگیری از ازدحام و ترددهای شهری، کاهش شیوع انتقال بیماری ها، صرفه جویی در وقت مردم، کاهش مصرف انرژی و در نهایت اینکه متقاضیان به صورت شبانه روزی بتوانند از خدمات یک شعبه استفاده کنند امکان استفاده از مزایای خدمات آنلاین برای مشتریان این بانک فراهم شده است .

حسینی به تسهیلات حمایتی در راستای مسئولیت اجتماعی از سوی این بانک از جمله وام تبصره ۱۶، وام ازدواج و فرزندآوری و وام بیماران خاص اشاره کرد وگفت:در این بانک با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تا سقف ۵۰۰ میلیون تسهیلات پرداخت می‌شد که امسال به رقم ۷۰۰ میلیون افزایش یافت.

به گفته این مقام مسئول در خصوص حمایت این بانک از شرکت های دانش بنیان در سال گذشته تا سقف پنج میلیارد ریال تسهیلات به این شرکت های پرداخت می شد که این رقم اکنون هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان یزد در رابطه با وام کالا کارت گفت:این وام به همه افراد بالای ۱۸ سال برای خرید کالای ایرانی با سقف ۱۵۰ میلیون تومان اعطا می‌شود و تاکنون به ۴۳۸۵ نفر در استان پرداخت شده است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

پرداخت  80 هزار فقره تسهیلات دریکسال اخیر ،  امیرحسینی مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان یزد

https://www.asianews.ir/u/bgy
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید