صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۴:۴۵
کد خبر: 16228
گزارشگر: 213
۵۷۱
۰
۰
۲
ثبت نام ایران خودرو

ثبت‌نام طرح مادران ایران خودرو/عرضه پژو ۲۰۷ دنده دستی با سقف شیشه‌ای+جزئیات

ثبت‌نام طرح مادران ایران خودرو/عرضه پژو ۲۰۷ دنده دستی با سقف شیشه‌ای+جزئیات
ایران خودرو اعلام کرد که متقاضیان طرح مادران با اولویت تابستان ۱۴۰۲ می‌توانند نسبت به ثبت نام تغییر خودروی مد نظر اقدام کنند.
به گزارش آسیانیوز، شرکت ایران خودرو طی بیانیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان طرح جوانی جمعیت این شرکت با اولویت تابستان 1402 می‌توانند که نسبت به تغییر خودروی مد نظر خود اقدام كنند.

 شرکت ایران خودرو برای مادرانی که در طرح جوانی جمعیت در دور اول سامانه یکپارچه خودرو برای خودروی تارا با گیربکس دستی نام‌نویسی کردند، شرایط تبدیل این محصول را ارائه کرده است. این افراد می‌توانند در صورت تمایل به جای دریافت خودروی تارا دستی، خودروی پژو 207 دنده دستی با سقف شیشه‌ای را دریافت کنند.

به گزارش تجارت نیوز، لازم به ذکر است که این شرایط برای افرادی است که در اولویت تابستان 1402 ایران خودرو حضور داشته باشند. متقاضیان در صورت تمایل باید ظرف مدت هفت روز نسبت به تمایل وجه اقدام کنند. پس از واریز وجه، مابقی اقدامت لازم از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد. این شرایط کاملاً اختیاری بوده و افرادی که تمایل به دریافت خودروی تارا دارند می‌توانند که تا موعد تحویل 90 روز آینده در انتظار باشند و سپس نسبت به دریافت خودروی خود اقدام کنند.

تفاوت قیمتی 2 خودرو
خودروی تارا دنده ای V1، در درب کارخانه 394 میلیون و 460 هزار تومان است که همین خودرو در بازار آزاد امروز با اختلاف قیمت 290 میلیون و 540 هزار تومان با عدد نهایی 685 میلیون تومان معامله می‌شود. در سوی دیگر قیمت کارخانه خودروی پژو 207 پاناروما 343 میلیون و 725 هزار تومان است. این محصول در بازار آزاد با اختلاف قیمتی 296 میلیون و 275 هزار تومانی با قیمت نهایی 640 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در نتیجه می‌توان گفت که اگر قرار باشد فردی امروز یکی از دو خودروی مطرح شده را از نمایندگی تحویل بگیرد و سپس اقدام به فروش آن‌ها بکند از فروش پژو 207، پنج میلیون و 735 هزار تومان بیش‌تر سود کسب می‌کند./
https://www.asianews.ir/u/bhl
اخبار مرتبط
طرح فروش شرکت کرمان موتور از روز گذشته ۶ شهریور ۱۴۰۲، در مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرو آغاز شد.
وزیر صمت گفت: عرضه خودرو بر اساس همچنان با سامانه یکپارچه صورت خواهد گرفت.
طرح جایگزینی خودروهای فرسوده از روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ آغاز شده و تا پایان دوشنبه هفته آینده، ۱۳ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو از روز گذشته، شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱ صبح آغاز شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید