صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۱:۱۶
کد خبر: 16256
گزارشگر: 306
۶۶
۰
۰
۲
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد خبر داد

اجرای پویش قدم قدم تا آزادی

اجرای پویش قدم قدم تا آزادی
یزد - ​مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان از اجرای پویش "قدم قدم تا آزادی" ویژه ماه صفر و به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برای چهارمین سال متوالی در استان یزد خبر داد

آسیانیوز / یزد ؛ سید مسعود عظیمی در این خصوص گفت: این پویش به مناسبت ماه صفر ویژه جاماندگان اربعین اجرا، و هیئت ها، نیکوکاران و هیئت های عزاداری دارالعباده میتوانند کمک های خود را جهت مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمایند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: با اجرای پویش "هر هیئت آزادی یک زندانی" در ماه محرم با مشارکت  هیئت های مذهبی خیرین و جمع آوری نذورات مردم  از نیکوکاران و تعداد 20 محکوم مالی از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

عظیمی ضمن تقدیر از حمایت صدا و سیمای مرکز استان یزد به دلیل همکاری در ماه محرم و پخش تیزر های ستاد دیه استان و اعلام شماره حساب های این ستاد مردمی به صورت زیرنویس گفت: در نظر داریم تا تیزرها و کلیپ های ساخته شده در خصوص پویش "قدم قدم تا آزادی" را از طریق شبکه استانی یزد پخش تا مردم دارالعباده بتوانند مانند پویش های دیگر کمک های خود ا به این ستاد اهدا نمایند .

این مقام مسئول از تبلیغات به صورت ، پیامکی ، نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف شهر خبرداد و گفت: با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد، بنر های این طرح در فضای شهر و مسیر های پر تردد نصب خواهد گردید .

وی در خصوص نحوه مشارکت مردم در این پویش گفت : همشهریان و نیکوکاران همواره یاور ستاد دیه استان بوده و در پویش های مختلف مشارکت چشم گیری داشتند ، نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد دیه استان یزد به شماره کارت مجازی 3231-0000-6070-6277  و  شماره حساب 0108888888002 بانک ملی ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری #1133*6655*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند .

عظیمی یادآور شد: شماره تلفن 36298200 روابط عمومی ستاد دیه استان یزد پاسخگوی سوالات عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شده است که می‌توانند اقدام کنند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

اجرای پویش قدم قدم تا آزادی،  سید مسعود عظیمی  مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد

https://www.asianews.ir/u/br3
اخبار مرتبط
یزد - معاون شهردار از حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت خبر داد
یزد - رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه قناعت پیشگی، دین باوری، سخت کوشی و ارادت به اهل بیت(ع) از خصائل اخلاقی برجسته مردم این دیار است گفت: آزادی 20 محکوم مالی در قالب پویش هر هئیت آزادی یک زندانی گواهی بر این ادعا است
یزد - مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان از آزادی ۴۴ محکوم مالی جرائم غیر عمد در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید