صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ / ۲۱:۱۰
کد خبر: 16408
گزارشگر: 280
۱۳۱
۰
۰
۱
بررسی و تحلیل رویدادها با ایرج جمشیدی ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

آمادگی پیش از سرمایه‌گذاری

گفت‌و‌گو با دو مدرس دانشگاه تهران در مورد عوامل اثر گذار بر بازار‌های مالی به ویژه بازار سرمایه و آمادگی سرمایه‌گذاران پیش از اقدام به سرمایه‌گذاری به همراه ۳ بخش و سه گفت‌و‌گوی دیگر با میهمانان برنامه به شرح زیر.
در برنامه صد سال پیش با پروفسور حسن امین، به آنتوان سِوْروگین، عکاس روسی-گرجی-ارمنی متولد ایران که حدود صد سال پیش، گنجینه‌ای از عکس‌های گوناگون را به ویژه در زمان قاجار از مردم، وقایع، آثار و بناهای تاریخی و خانواده سلطنتی و دیگر موضوعات به جای گذاشت می‌پردازیم. 
 
در برنامه‌ی هزار گفته و ناگفته از شهر تهران با داریوش شهبازی به بخش دوم تاریخ لوله‌کشی و انتقال آب به تهران از حدود ۱۳۰۱ تا کنون خواهیم پرداخت. 
 
در گفت‌و‌گو با دکتر هلن عصمت‌پناه، ‌مدرس دانشگاه تهران و تحلیلگر بازار سرمایه و دکتر اسماعیل ابراهیم‌زاده،‌ مدرس دانشگاه تهران به وضعیت بازار‌های مالی، به ویژه بازار سرمایه و نکات مهم برای آمادگی افراد پیش از سرمایه‌گذاری می‌پردازیم.
 
در برنامه‌ی ورزش، با جهانگیر کوثری به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو چین که از ۱۲ روز دیگر در این شهر آغاز خواهد شد خواهیم پرداخت. 
 
 
دوشنبه ( ۲۰ شهریور ۱۴۰۲)
زمان برنامه ۴۰ دقیقه
 
https://www.asianews.ir/u/c9q
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید