صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۰:۵۲
کد خبر: 16416
گزارشگر: 464
۱۶۴
۰
۰
۱
در فرهنگسرای فردوس تهران برگزار شد

استقبال علاقمندان از یک نمایشنامه‌خوانی

استقبال علاقمندان از یک نمایشنامه‌خوانی
پروفسور سیدحسن امین، حقوقدان و فیلسوف معاصر و رئیس انجمن ادبی ایران در مراسم نمایشنامه‌خوانی گاو مجسم حضور یافت.

به گزارش آسیا نیوز، این نمایشنامه نوشته غلامرضا احمدخانی در فرهنگسرای فردوس تهران به کارگردانی و تهیه‌کنندگی افشین فکوری اجرا شد و موضوع آن شیفتگی مردی در سمت مشاور به مجسمه گاوی در پارک عمومی بود که مبتلایان دروغین به جنون گاوی را روانکاوی می‌کرد.

 از جمله شخصیت‌های هنری حاضر در این جلسه می‌توان از این هنرمندان یاد کرد: استاد داود محمدیه پیشکسوت سینما، خانم منیرالسادات صنایع بازیگر، خانم ژیلا محمدی سدید بازیگر، آقای حمیدرضا خوش‌نظر معروف به عمو حمید، آقای حمزه اسدی کارگردان و بازیگر، آقای علیرضا باقری بازیگر و استاد ادب و اخلاق.

پس از اتمام نمایشنامه‌خوانی، پروفسور امین در کنار کارگردان و تهیه‌کننده این نمایشنامه‌خوانی افشین فکوری، خانم هما خاکپاش بازیگر، دکتر سعیدنیا مجری و بازیگر، آقای رضا شریف بازیگر، آقای امیر حجاجزمانی بازیگر و دیگر هنرمندان نامدار کشورمان، الواح تقدیر بازیگران و نمایشنامه‌خوانان این برنامه را به آنان هدیه کردند.

این مراسم از استقبال بسیار خوب هنردوستان و اهالی تئاتر برخوردار شد، به حدی که نه تنها تمام صندلی‌های سالن بزرگ فرهنگسرا پر شده بود، بلکه تعداد زیادی از استادان و علاقه‌مندان سر پا ایستاده و به اجرای برنامه گوش جان سپردند.

مدیر اجرایی این نمایشنامه‌خوانی لاله گلرخ عربانی و بازیگران شامل مریم جعفری تهرانی بودند. در پایان این مراسم نسخه‌هایی از مجله حافظ نیز به رسم هدیه به هنرمندان حاضر اهدا و لوح یادبود به وسیله چهره‌های آشنا امضا شد.

https://www.asianews.ir/u/cat
اخبار مرتبط
در این مجلس پروفسور حسن امین، فیلسوف، حقوقدان و استاد بازنشسته دانشگاه گلاسگو انگلستان به‌عنوان همدرس قدیمی استاد صدوقی سها در فلسفه و حقوق، خطابه کوتاه و مؤثری ایراد و ضمن آن مصیبت وارده را به استاد منوچهر صدوقی سها و بیت علامه محمدتقی جعفری تسلیت گفت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید