صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۵:۲۱
کد خبر: 16443
گزارشگر: 213
۱۳۷
۰
۰
۱
هواشناسی روزهای آینده

تغییرات ناگهانی جوی در تعطیلات آخر هفته/بارش باران شدید و آبگرفتگی در اغلب استان ها

تغییرات ناگهانی جوی در تعطیلات آخر هفته/بارش باران شدید و آبگرفتگی در اغلب استان ها
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی در استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان و مازندران بارش‌های رگباری شدید در راه است.

به گزارش آسیانیوز، سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش‌بینی خیزش گرد و غبار برای برخی مناطق استان تهران در طول امروز، اعلام کرد که شرایط جوی استان‌های شمالی تا روز جمعه بارانی خواهد بود.


براساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان و مازندران بارش‌های رگباری شدید در ساعات عصر انتظار می‌رود.

 

بارش‌های رگباری در سواحل خزر

روزهای پنجشنبه و جمعه هم بارش‌های رگباری در سواحل خزر، جنوب اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی تداوم خواهد داشت. همچنین در طول امروز مناطقی از خراسان شمالی هم بارانی خواهد بود.

براساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز شنبه در جنوب استان‌های اردبیل و گیلان از شدت بارش‌ها کاسته می‌شود، اما در مازندران، گلستان و ارتفاعات خراسان شمالی بارندگی‌ها تداوم خواهد داشت.

روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری، در شرق کشور وزش باد و گرد و غبار تشدید می‌شود. همچنین امروز در مناطقی از استان تهران وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار خواهیم داشت.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده است که بیشینه و کمینه دما در شهر تهران امروز به ترتیب ۳۴ و ۲۲ درجه سانتی‌گراد خواهد بود./

https://www.asianews.ir/u/cge
اخبار مرتبط
رئیس مرکز مدیریت بحران هشدار داد که طی امروز و فردا ( ۲۰ و ۲۱ شهریور ) وضعیت بسیار ناپایدار جوی در اغلب نقاط کشور وجود دارد.
اداره کل هواشناسی درباره تغییر وضعیت جوی به استان تهران هشدار جدی داد.
سازمان هواشناسی امروز جمعه برای چندین استان در نوار شمالی کشور هشدار نارنجی بارندگی صادر کرده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید