صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۶:۰۹
کد خبر: 16467
گزارشگر: 213
۵۷۱
۰
۰
۲
پست احساسی مارال فرجاد برای امیر مقاره

تقدیر یک بازیگر زن از خواننده ماکان بند

تقدیر یک بازیگر زن از خواننده ماکان بند
مارال فرجاد، بازیگر خطاب به امیر مقاره نوشت: اینگونه انسان ها محبوب قلب ها می‌شوند؛ عشق را بی منت بخشیدن!

به گزارش آسیانیوز، مارال فرجاد متولد 16 مرداد 1361 در تهران است.

مارال فرجاد در سال 1369 در 8 سالگی کنار پدرش در تئاتر «آن شب که تورو زندانی بود» به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرداخت. مارال فرجاد در سال 1397 جایزه بهترین نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم جاودانگی را دریافت کرد. مارال فرجاد در سال 1396 در برنامه دورهمی خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد.

این بازیگر نوشت: از بچه‌گی میدانستم تفاوت زیادی وجود دارد بین شهرت و محبوبیت و چه خوب اگر بتوان هر دو ویژگی را در کنار هم داشت.

ماکان بند+مارال فرجاد

محبوب دلها شدن کار ساده‌ای نیست؛ نیاز دارد به قلبی پاک و مهربان برای دادنِ عشقِ بی‌چشم‌داشت به دیگران. می‌شناختمش به عنوان خواننده‌ی پاپ و بعدتر شنیدم در سریالی بازی کرده است. هیچ‌گاه یکدیگر را ندیده بودیم.

برای خوشحالی تینا جان (دخترِ‌دوستی مهربان) با او تماس گرفتم؛ بزرگوارانه،بی منت و مسئولیت‌پذیر به عنوان هنرمندی که کودکی معصوم طرفدار اوست به دیدنش رفت و جهان آن کودکِ زیبا را با قلب مهربانش رنگین ساخت.

اینگونه انسانها محبوب قلبها می‌شوند. عشق را بی منت به دیگران بخشیدن. آقای امیر مقاره قلب پر مهرتان همیشه شاد و آرام.(وقت صبح)

 

مارال فرجاد چند سالی است که درگیر سرطان است.

او در سال های پس از بیماری، مدتی را در مجارستان برای درمان سپری کرد. فرجاد که مدتی است به ایران بازگشته است و روند درمان خودش را در ایران ادامه داده است در اینستاگرام خود گلایه ای در خصوص حمایت های مالی بیماران و شرایط و مشکلات آن مطرح کرد./

https://www.asianews.ir/u/ciz
اخبار مرتبط
تصاویری از ورزش‌های بدن سازی این روزهای جمشید هاشم پور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
موضوع طلاق محمدرضا گلزار در یک استوری اینستاگرامی و در قالب یک خبر ادعا شده است؛ این در حالی است که از ازدواج این بازیگر هنوز یک سال نگذشته است.
یک بازیگر معروف به تازگی صحبت های کنایه آمیزی را خطاب به محمدرضا گلزار منتشر کرده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید