صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲ مهر ۱۴۰۲ / ۲۰:۴۷
کد خبر: 16630
گزارشگر: 280
۳۳۸
۰
۰
۰
سر صفحه با ایرج جمشیدی ۲ مهر ۱۴۰۲

اوضاع بازار سرمایه در هفته‌ای که گذشت

گزارش پروفسور حسن امین از خاکسپاری نعمت احمدی، حقوق‌دان، استاد دانشگاه و وکیل دادگستری که در طول حیات پربار کاری‌اش وکالت بسیاری از اصحاب فرهنگ و رسانه را بر عهده داشت. در بخش دوم امیر وکیلیان، دبیر سرویس بورس آسیا اوضاع بازار سرمایه در هفته‌ی گذشته را بررسی می‌کند و گزارشی از آن ارائه می‌دهد. مرتضی چگونیان، کارشناس بازار ملک و املاک، اوضاع بازار مسکن در هفته‌های پیش رو و رفتار احتمالی سه دسته از مشارکت‌کنندگان مفروض در بازار مسکن را مورد بررسی قرار می‌دهد.
گزارش پروفسور حسن امین از خاکسپاری نعمت احمدی، حقوق‌دان، استاد دانشگاه و وکیل دادگستری که در طول حیات پربار کاری‌اش وکالت بسیاری از اصحاب فرهنگ و رسانه را بر عهده داشت. 
 
 در بخش دوم امیر وکیلیان، دبیر سرویس بورس آسیا اوضاع بازار سرمایه در هفته‌ی گذشته را بررسی می‌کند و گزارشی از آن ارائه می‌دهد.
 
 مرتضی چگونیان، کارشناس بازار ملک و املاک، اوضاع بازار مسکن در هفته‌های پیش رو و رفتار احتمالی سه دسته از مشارکت‌کنندگان مفروض در بازار مسکن را مورد بررسی قرار می‌دهد.
https://www.asianews.ir/u/cva
اخبار مرتبط
بازار سهام در ششمین ماه سال روند متفاوتی را طی خواهد کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید