صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۳ مهر ۱۴۰۲ / ۱۸:۵۲
کد خبر: 16645
گزارشگر: 464
۳۶۱
۰
۰
۱
تنظیمِ چشم‌اندارِ ۱۰ ساله؛

گامِ پرتو بار خلیج فارس برای فرابورس

گامِ پرتو بار خلیج فارس برای فرابورس
شرکت پرتو بار خلیج فارس یک گام به عرضه اولیه‌ی فرابورس نزدیکتر شد.


به گزارش آسیانیوز، 
حسین باقری، مدیرعامل شرکت "پرتوبار فرابر خلیج فارس" در آئین معارفه و اولین نشست خبری ویژه عرضه اولیه‌ی سهامِ این شرکت به تشریح جزییاتی از این مجموعه پرداخت و گفت: در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن ۱۴۰۵واگنِ باری یکی از پویاترین شرکت‌ها در زمینه حمل ونقل بار است.

باقری درخصوص افق ۱۰ ساله پیش رو مبتنی بر سیاست‌های تعریف شده از سوی سهامداران گفت: یکی از چشم‌اندازهای ما شامل قرار گرفتن در میان برترین‌ها از لحاظ تعداد واگن و سهم از بازار است.

مدیرعامل شرکت "پرتوبار فرابر خلیج فارس" افزود: بر اساس محاسبات عملکرد سال۱۴۰۱، دو درصد افزایش نسبت به ۱۴۰۰داریم و این در حالی است که در صنعت حدود ۵درصد رشد منفی داشته است.

این شرکت در سال۱۳۹۱ با نام پرتو انرژی خلیج فارس تاسیس شد. پس از آن در مجمع عمومی سال ۹۷ نام شرکت به پرتو بار فرابر خلیج فارس تغییر کرد.
https://www.asianews.ir/u/cvq
اخبار مرتبط
​از ابتدای سال میلادی جاری، ارزش سهام آرامکو تقریبا ۳۰ درصد بیشتر افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش سهام اپل، طی همین مدت، ۱۶ درصد کاهش داشته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید