صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۲ / ۲۱:۱۰
کد خبر: 17760
گزارشگر: 280
۸۶
۰
۰
۰
بررسی و تحلیل رویدادها با ایرج جمشیدی ۲۹ آبان ۱۴۰۲

سهراب ساگینیان از تلگراف‌خانه تا نمایندگی مجلس شورای ملی در صد سال پیش

سهراب ساگینیان فعالیت خود را از کار در تلگراف‌خانه‌ی تبریز که مسئول رساندن شکایات و انتقادات مردم به دولت بود آغاز کرد و بعدا نُه دوره نماینده‌ی همان مردم در مجلس شورای ملی شد. در برنامه‌ی صد سال پیش به معرفی این چهره می‌پردازیم. در ادامه:
 هفته‌ی گذشته از معماری بنای یخچال‌های سنتی ایران و از ساز و کار تولید یخ در زمستان و نگاهداری آن تا تابستان سخن گفتیم. در این بخش از هزار گفته و ناگفته از شهر تهران به نکات دیگری در باره‌ی این یخچال‌ها خواهیم پرداخت. 

 

تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران فردا باید در دور یک شانزدهم نهایی جام جهانی به مصاف مراکش برود، تیم ملی فوتبال بزرگسالان نیز به مصاف ازبکستان خواهد رفت. در برنامه‌ی ورزش با جهانگیر کوثری به این دو رویداد مهم می‌پردازیم.
 
https://www.asianews.ir/u/drl
اخبار مرتبط
در برنامه‌ی صد سال پیش با پروفسور حسن امین به پایان ساخت عمارت شهرداری تهران در ۱۳۰۲ و جدایی بلدیه از نظمیه به دست شهردار ارمنی تهران می‌پردازیم؛ گامی برای تصدی شهروندان به جای کنترل نظامیان بر شهر. در ادامه:
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید