سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۲:۲۳
کد خبر: 1792
گزارشگر: 99
۲۵۲
۰
۰
۰
سامانه احراز هویت مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی

رونمایی از سامانه احراز هویت مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی

با حضور مدیر عامل سمات و مدیرعامل موسسه اعتبار ی ملل از سامانه احراز هویت مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی در شعب موسسه اعتباری ملل رونمایی شد

سامانه ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی در شعب موسسه اعتباری ملل با حضور دکتر فهیمی مدیرعامل سرمایه گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و هیئت همراه و حجت الاسلام جوادی مدیر عامل و اعضای هیت مدیره معاونین و روسای ادارات موسسه اعتباری ملل در روز دوشنبه 15 اردیبهشت 99 در محل شعبه مرکزی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل در راستای خدمات دهی هر چه بیشتر و بهتر به فعالان بازار سرمایه، ثبت اطلاعات احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی در تمامی شعب موسسه اعتباری ملل آغاز به کار کرد.
در این مراسم مدیر عامل موسسه بیان داشتند در 33 سال خدمت همواره به دنبال کمک به پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهیم بود و تلاش می کنیم تا به منویات و فرامین مقام معظم رهبری جامه ی عمل بپوشانیم، این موضوع سرلوحه کاری همه همکاران موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور است و اکنون که مردم عزیز کشورمان رویکرد مثبتی به بازار سرمایه پیدا کرده اند با هدف کاهش دغدغه آنان و صرفه جویی در وقت آنها تفاهم نامه ایی با شرکت سپرده گذاری صورت گرفت که مقرر شد ثبت اطلاعات و احراز هویت و صدور کد بورسی را در ۳۴۰ شعبه موسسه به هموطنان عزیز ارائه نماییم.
وی افزود برای تکریم بیش از پیش هموطنان هیچگونه کارمزدی بابت عضویت و صدور کد بورسی از هموطنان دریافت نخواهد شد و صرفا هزینه ثبت نام در سجام را پرداخت خواهند نمود.
در خاتمه ایشان ضمن اظهار امیدواری بیان داشتند که خداوند توفیق دهد وظیفه مان را به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نسبت به کسانی که بر ذمه ما حق دارند شهدا و بالاخص شهید بزرگوار سردار سلیمانی به نحو احسن انجام دهیم و از این شهدای بزرگوار مدد و کمک می گیریم تا بتوانیم در کلیه شعب خود به مردم عزیز و گرانقدرمان خدمت رسانی درخور شأن آنها ارائه دهیم.در ادامه این مراسم دکتر فهیمی مدیرعامل سرمایه گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اظهار داشتند که اقبال عمومی نسبت به بازار سرمایه بیشتر شده و این نشان دهنده اعتماد مردم به میهنمان و مملکت اسلامی و مسئولین می باشد که وظیفه ما را سنگین تر نموده است و ما را برای خدمت رسانی به این مردم فهیم مشتاق تر کرده است ایشان افزود در پی دستورات مقام معظم رهبری و مسئولین نظام بر آن شدیم عالی ترین خدمات را در سطح جهانی به مردم ارائه کنیم تا آنها بتوانند در محل کار و منزل از این خدمات استفاده نمایند. در خاتمه ایشان از مساعدت و همکاری موسسه اعتباری ملل تشکرو قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم، بهره برداری از این سامانه توسط هر دو مدیرعامل صورت پذیرفت شایان ذکر است ارائه این خدمات از روز شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه در شعب سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود.در این رابطه از کلیه هموطنان عزیز که تا کنون نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدام ننموده اند و یا کسانی که ثبت نام بعمل آورده و کد رهگیری مربوطه را در اختیار دارند دعوت می نماییم تا با در اختیار داشتن اوراق هویتی خود به شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه و فرآیند احراز هویت را بدون پرداخت کارمزد تکمیل نمایند.

اخبار مرتبط
مشتریان بابت ثبت نام در قرارداد سجام مبلغ ۱۰ هزار تومان را پرداخت می‌کنند، اما مبلغی بابت احراز هویت به بانک پرداخت نکرده و در راستای شعار خدمت به مردم این امر رایگان صورت می‌گیرد.
دوشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۲:۳۹
مدیرعامل سمات هشدار داد دفاتر پیشخوان دولتی حق ندارند مشتریانی را که برای ثبت نام در سجام و احراز هویت مراجعه می کنند، به کارگزاری خاصی هدایت کنند و در صورت اثبات تخلف، به مراجع قضایی معرفی می شوند .
یکشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۲
آمارها از افزایش بی سابقه ثبت نام کنندگان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر می دهد؛ به طوری که تعداد ثبت نام کنندگان در این سامانه ۱۸ برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۱
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید