چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۹:۱۶
کد خبر: 1892
گزارشگر: 94
۱۸۴
۱
۰
۱

یک میلیارد یورو اعتبار برای صادرکنندگان

مدیرکل دفتر توسعه خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: یک میلیارد یورو در قالب این بسته برای اعتبار خریدار و اعتبار فروشنده در نظر گرفته شده است.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: یک میلیارد یورو در قالب این بسته برای اعتبار خریدار و اعتبار فروشنده در نظر گرفته شده است.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات سازمان توسعه تجارت ایران از ارسال بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 99 از سوی سرپرست وزارت صمت به معاون اول رئیس جمهور، به منظور ابلاغ خبر داد و گفت: یک میلیارد یورو در قالب این بسته برای اعتبار خریدار و اعتبار فروشنده در نظر گرفته شده است.

بنابراین گزارش، فرش، خدمات فنی و مهندسی و نیز محصولات دانش بنیان در اولویت دریافت تسهیلات از محل منابع بودجهای هستند.

همچنین صندوق توسعه ملی نیز یک میلیارد یورو در قالب اعتبار خریدار و اعتبار فروشنده از سوی صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده است.

هفته آینده با ابلاغ رئیس کل سازمان توسعه تجارت، اجرایی شدن پرداخت منابع ریالی صندوق توسعه ملی در سال 98 آغاز خواهد شد که در آن بانک پارسیان، ایران و ونزوئلا، توسعه تعاون، توسعه صادرات، صادرات ایران مشارکت کرده و بر این اساس، اهلیت صادرکنندگان تعیین شده و به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی خواهند کرد.

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
MODALAL
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
0
0
0

علیرضا معظمی نیا همان مسعود مدلل یهودی انوسی است درست مثل محمود احمدی نزاد (یهودی انوسی و متعلق به لژ فراماسونری حجتیه ). این حرمزاده ای مدلل با شهرت جعلی در حقیقت نماینده بستن قرارداد با شرکتها و و گرفتن وامهای کلان و به بحران کشاندن کشور از لحاظ اقتصادی و نابودی زیر ساخت های کشاورزی و دامپروری .....(تضاد با اصل خودکفایی) از طرف لژ های فراماسونری حجتیه و موتلفه هستند . این مافیا ها را باید اعدام کرد


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید