صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۲
کد خبر: 2181
گزارشگر: 213
۲۳۴
۰
۰
۵
درخصوص توافق امارات و اسراییل

دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس مقامات ایرانی را محکوم کرد

شورای همکاری خلیج فارس به مواضع جمهوری اسلامی علیه امارات واکنش نشان داد و گفت که اظهارات مقامات ایران با منشور سازمان ملل، قوانین بین‌المللی و مسیر دیپلماسی در مغایرت است.
شورای همکاری خلیج فارس به مواضع ایران علیه امارات واکنش نشان داد و گفت که منشور سازمان ملل، قوانین بین‌المللی و مسیر دیپلماسی در مغایرت است.
 
نایف فلاح مبارک، دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس شامگاه یک شنبه با انتشار بیانیه‌ای مواضع حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان و دیگر مقامات ایرانی درباره توافق امارات و اسراییل را محکوم کرد.

 

براساس این خبر، وی مدعی شد این اظهارات باعث تشدید بی ثباتی و ناامنی در خلیج فارس می‌شود و با روح منشور سازمان ملل، قوانین بین‌المللی و مسیر دیپلماسی در مغایرت است./
اخبار مرتبط
اسرائیل نام کشور بعدی عربی را که با آن توافقنامه صلح امضا می‌کند، سودان اعلام کرد.
یکشنبه / ۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۲
دو وی، سفیر چین در اسراییل امروز یکشنبه در آپارتمان خود در حومه اسراییل کشته شد. پلیس اسراییل تحقیقات در مورد مرگ وی را آغاز کرده است.
یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۹:۱۸
این نخستین سفر رسمی و دیپلماتیک مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به خارج از ایالات متحده از زمان آغاز بحران پاندمی کرونا در جهان است.
چهارشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۲:۴۴
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید